Centrum Falenty Raszyn

Konferencje w Centrum Falenty w Raszynie

Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Centrum Konferencyjne Falenty to profesjonalny ośrodek szkoleniowy, umożliwiający zorganizowanie szkoleń, konferencji oraz imprez okolicznościowych. Centrum Falenty położone jest w doskonałej lokalizacji - w otoczeniu Parku Krajobrazowego, wśród malowniczo położonych stawów Rezerwatu Przyrody.

Ośrodek składa się z trzech budynków, w których znajduje się łącznie 25 sal konferencyjnych. Umożliwia to przebywanie na jego terenie kilku, nawet bardzo licznych grup, jednocześnie. Każda z nich może realizować własny program szkoleń i spędzać czas wolny w sposób niezależny od planów innych uczestników. Na naszych gości czekają stylowe, komfortowo wyposażone i przytulne wnętrza. Obiekt został urządzony także z myślą o potrzebach osób niepełnosprawnych, dla których przygotowane zostały: winda, podjazdy oraz specjalnie przystosowane pokoje. Na wszystkich, którzy zdecydują się przyjechać własnym samochodem, czeka bezpłatny, dozorowany parking na ponad 250 samochodów.

Centrum Konferencyjne Falenty jest obiektem zamkniętym, aby zapewnić naszym gościom maksymalny komfort, spokój i bezpieczeństwo podczas całego pobytu. Nasze Centrum znajduje się w niewielkiej odległości od Warszawy, od centrum stolicy dzieli nas tylko 12 kilometrów. Bezpośrednie sąsiedztwo centrum handlowego Janki, ze sklepami, restauracjami, kinem i punktami usługowymi, pozwala bardzo szybko przenieść się w świat miejskiego gwaru.

Po intensywnych szkoleniach na naszych Gości czekają komfortowe pokoje, w których znajdą spokój i chwilę odosobnienia. Dysponujemy 36 pokojami 1-os., 112 pokojami 2-os. oraz 4 pokojami trenerskimi (z możliwością aranżacji jako pokoje 3-osobowe). W sumie, do dyspozycji Gości oddajemy ponad 270 miejsc noclegowych, rozmieszczonych w trzech różnych budynkach.
W każdym pokoju znajduje się łazienka oraz TV, a także bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Staramy się, aby Państwa pobyt w naszym Centrum Konferencyjnym był jak najbardziej atrakcyjny, dlatego tak wielką uwagę przykładamy do menu i potraw serwowanych naszym Gościom. Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym gustom kulinarnym, przygotowaliśmy szeroki wachlarz wspaniałych potraw. Każda grupa może stworzyć własne menu
z możliwością jednoczesnego serwowania dań mięsnych i wegetariańskich.

Organizujemy również niezapomniane przyjęcia okolicznościowe – bankiety, studniówki, komunie, grille oraz kolacje uroczyste.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.