Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo 3* Szczyrk

Pobyty w hotelu Orle Gniazdo w Szczyrku

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

"Orle Gniazdo" położone jest na południu Polski w malowniczej miejscowości - Szczyrku. Oferujemy 500 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach z widokiem na wspaniałą panoramę beskidzkich szczytów.

Kompleks hotelowy składa się z dwóch segmentów:
A/B - to 137 pokoi 1,2 i 3 osobowych oraz studia rodzinne, 2 pokoje + łazienka
C - to 131 pokoi 1,2 osobowych w tym 7 pokoi przystosowanych do obsługi Gości niepełnosprawnych oraz 17 apartamentów typu studio i 2 apartamentów prezydenckich.

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, bezpośrednie połączenia telefoniczne, TV satelitarną, dostęp do Internetu. Dysponujemy 9 salami konferencyjnymi (2 klimatyzowane) przystosowanymi do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, seminariów, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Pomieszczenia, które mogą pomieścić od 25 do 550 osób, wyposażone są w nowoczesny sprzęt techniczny i audiowizualny, odpowiadający wszelkim potrzebom naszych klientów.

Do Państwa dyspozycji pozostają również: restauracja (500 - 800 miejsc), sala bankietowa (80 miejsc), kawiarnia z dyskoteką, drink - bary „Bacardi” i „Bols” oraz szeroka gama usług dodatkowych: sauna, solarium, jacuzzi, siłownia, zakład fryzjerski, gabinet kosmetyczny, gabinet masażu, kiosk, basen letni, teren grillowy z zadaszonym miejscem, wypożyczalnia sprzętu sportowego, wyciąg narciarski Beskid.

Zapraszamy do przestronnej restauracji mogącej pomieścić do 800 osób. To doskonałe miejsce na zorganizowanie spotkań biznesowych i towarzyskich oraz przyjęć weselnych. Wykwintne menu zaspokoi gusta wszystkich smakoszy. Tutaj możecie Państwo rozkoszować się potrawami góralskimi, a także specjałami z różnych stron świata.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.