Dolina Charlotty Resort & SPA Słupsk

Pobyty w Dolinie Charlotty w Słupsku

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Dolina Charlotty Resort & Spa położony jest nad rzeka Słupią pomiędzy Strzelinkiem, Bydlinem i Gałązinowem, w odległości 8 kilometrów od nadmorskiego kurortu Ustka. Dolina Charlotty była miejscem niedzielnych wycieczek Słupszczan w XIX i XX w. ze względu na swój niepowtarzalny klimat, tworzony przez zbiorniki retencyjne wody dla młyna, strumienie, lasy, łąki oraz obfitującą w ryby Słupię.W bezpośrednim sąsiedztwie Pensjonatu znajdują się ruiny Zamełowskiego Młyna, który przez 600 lat mełł zboże dla Słupska i Ustki. Usytuowanie obiektu nad stajnią stanowi ciekawe rozwiązanie architektoniczne, nawiązujące do ówczesnej zabudowy szachulcowej. Przebywanie w apartamentach i kawiarni pozwoli Państwu doświadczyć dziewiętnastowiecznego klimatu ziem Słupska i okolic.

Miłośnikom jazdy konnej oraz osobom lubiącym aktywny wypoczynek pensjonat proponuje, w zależności od stopnia zaawansowania, naukę jazdy konnej na lonży lub maneżu oraz wyjazdy w teren zarówno w siodle, jak i bryczką.Z myślą o Gociach zajmujących się zawodowo lub amatorsko połowem ryb pensjonat oferuje dostęp do 500 metrów linii brzegowej Słupi, stanowiącej jedną z naturalnych granic terenu. Na odcinku tym znajdują się stanowiska do połowu oraz wiata dająca możliwość biesiadowania w pobliżu wody. Dolny odcinek Słupi charakteryzuje się niepowtarzalnie piękną linią brzegową, a sama rzeka obfituje w łososie, trocie i pstrągi.Dla wszystkich chętnych organizowane są spływy kajakowe na wyjątkowo atrakcyjnym odcinku Słupi. Mniej wprawionych w walce z nieobliczalnym nurtem rzeki czeka nauka pływania kajakiem.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do nowo otwartego Pensjonatu znajdującego się w urokliwym zakątku Doliny Charlotty. Obiekt zbudowany jest zgodnie z tradycyjną formą architektoniczną Pomorza zwaną budownictwem szachulcowym (XIX w). Mur szachulcowy tworzy charakterystyczny wzór drewnianej konstrukcji wypełnionej cegłami.Przygotowano tu dla Państwa luksusowe, w tym dwupoziomowe, apartamenty, kameralny barek, kilkunastoboksową stajnię dla koni, padoki treningowe oraz zaplecze umożliwiające organizację biesiad i połowu ryb.Podczas stylizacji apartamentów właściciele korzystali z konsultacji profesjonalnych doradców oraz pasjonatów tego niepowtarzalnego regionu. Rustykalny charakter wyposażenia wnętrz, ręcznie wykonane meble, firanki oraz kute elementy wystroju dają poczucie spokoju, ciepła i bezpieczeństwa. Pensjonat w Dolinie Charlotty to doskonałe miejsce wypoczynku indywidualnego i rodzinnego.Każdy z naszych apartamentów został nazwany imieniem konia, którego portret zdobi wnętrze pomieszczenia. O poranku, z okien i tarasów, podziwiać można parkury i padoki a w oddali leśną zwierzynę żerującą o tej porze.

Obiekt posiada kameralną restaurację serwującą polską europejską i regionalną kuchnię. Po pełnym wrażeń dniu mogą Państwo skorzystać z wypełnionego kameralną i rodzinną atmosferą barku, gdzie przy lampce wina lub koniaku można oddać się towarzyskim rozmowom czy grze w brydża.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.