Dom Zdrojowy Diament SPA Grzybowo

Pobyty w Domu Zdrojowym Diament w Grzybowie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Dom Zdrojowy Diament Spa położony jest w nadmorskiej miejscowości Grzybowo –około 5 km od Kołobrzegu. Niezaprzeczalnym atutem naszego obiektu jest położenie w strefie mikroklimatycznej, w pobliżu sosnowego lasu, w odległości około 600 m od pięknej, piaszczystej plaży. Klimat jest tu łagodny. Nad morzem przez cały rok widać spacerowiczów, którzy pragną oddychać morskim powietrzem i uprawiać jogging.Grzybowo to wieś letniskowa położona w bezpośrednim sąsiedztwie morza, przy drodze z Kołobrzegu do Mrzeżyna, 5 km od Kołobrzegu. Grzybowo usytuowane jest dość niezwykle, bo na terenie tzw. depresji grzybowskiej (0,30 - 1,00 m p.p.m.). Morze Bałtyckie w jego okolicach tworzy akwen zwany Zatoką Grzybowską: ma ona około 7 km długości, a głębokość wcięcia w ląd wynosi 800m.Ta nieregularność linii brzegowej sprawia, że woda jest tu cieplejsza niż w Kołobrzegu. Grzybowo, podobnie jak cały pas nadmorski gminy Kołobrzeg, leży w Strefie Chronionego Krajobrazu, obowiązują tu zasady Strefy Ochrony Uzdrowiskowej. Pierwsze wzmianki o wsi Gribowie pochodzą z 1320 roku, chociaż prowadzone prace archeologiczne świadczą o powstaniu na tych terenach osady już w X wieku. Podczas tych prac badawczych odkryto ciekawy zbiór monet arabskich, tzw, dirhemów datowanych na X wiek. Przez stulecia miejscowość miała charakter rolniczy, rozwój jako miejscowość letniskowa nastąpił w okresie powojennym. Obecnie Grzybowo dzięki dynamicznemu rozwojowi staje się powoli willową dzielnicą Kołobrzegu.
Do dyspozycji gości:
Salon Spa , gabinety lekarskie, baza rehabilitacyjno - zabiegowa, basen rekreacyjny z kaskadą i przeciwpradem, jacuzzi, sauna sucha, solarium, sala fitness, kabina masażowo-parowa, restauracje z barkiem, ogródek piwny w sezonie letnim parking monitorowany sejf w apartamentach oraz na recepcji, transport do Kołobrzegu własnym busem.
Salon Spa oraz Baza Zabiegowa – stanowią atrakcję hotelu wraz z krytym basenem. Basen wyposażony jest w przeciwprąd, kaskadę wodną i urządzenia do masażu w wodzie. Goście nasi mogą także korzystać z solarium, sauny suchej i parowej, jacuzzi i sali fitness. Harmonia, wyciszenie, relaks - to właśnie odnajdziesz w Diamentowym Spa. W 6 nowych, kameralnych gabinetach można oddać się wielu zabiegom leczniczym i pielęgnacyjnym, upiększającym i modelującym sylwetkę, masażom relaksacyjnym, ciepłymi kamieniami i aromaterapeutycznym.
Łagodna muzyka, światło świec, delikatny zapach olejków i profesjonalny masaż dają ukojenie, pozwalają uciec od stresu i zgiełku codzienności. To właśnie regeneracyjne zabiegi aromaterapeutyczne są naszą specjalnością. Stosując na co dzień indywidualnie dobrane olejki można złagodzić skutki chorób cywilizacyjnych związanych ze stresem, chorobami krążenia, układu trawiennego. Są skuteczne przy zaburzeniach seksualnych, nerwobólach, alergicznych zmianach skórnych, przy problemach związanych z menopauzą, cellulite, otyłością, żylakami, reumatyzmem i w wielu innych chorobach.
Proponujemy również zabiegi w Kapsule Piękności – to połączenie aromaterapii i koloroterapii z sauną parową, masażem wibracyjnym i perełkowym. Po oczyszczająco – regeneracyjnych kąpielach idealnie odpoczniemy na Słonecznej Łące. Każda osoba zażywająca kąpieli słonecznej może rozkoszować się łagodnym, przenikliwym ciepłem jak na łonie przyrody, przynosząc dobro całemu swojemu organizmowi. Dla osiągnięcia jak najlepszych efektów wykorzystujemy najwyższej jakości urządzenia i preparaty pochodzące od wiodących producentów. Zapewniamy oprócz profesjonalnej obsługi i wysokiej jakości kosmetyków, przytulną i rodzinną atmosferę.
Pokoje:
Walory otoczenia hotelowego sprawiają, że jest to idealne miejsce do wypoczynku, relaksu, organizacji pobytów wypoczynkowych, rehabilitacyjnych i Spa. "Diament” Spa to obiekt o nowoczesnej architekturze. Posiada 47 przestronnych, komfortowo wyposażonych pokoi: jedno- i dwuosobowych oraz 8 apartamentów.Pokoje wyposażone są w:TV SAT lodówka, bezpośrednie łącze telefoniczne,pełny węzeł sanitarny, suszarka, szlafrok, bezpośrednie łącze internetowe sprzęt plażowy
Wyżywienie:
Serdecznie zapraszamy do Restauracji DIAMENT, gdzie serwowane są potrawy kuchni polskiej. Jadalnia zaprojektowana w swoistym ciepłym klimacie może jednocześnie pomieścić 100 gości.Kameralna restauracja na 40 osób, ozdobiona przepięknymi reprodukcjami przedwojennego Kołobrzegu, kusi dużym wyborem drinków i smacznymi deserami.Na życzenie naszych Gości organizujemy wycieczki po okolicy, rejsy promem, statkiem, ogniska, imprezy w plenerze, folklorystyczne i okolicznościowe.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.