Hotel Sobienie Królewskie 4* Sobienie Szlacheckie

Pobyty w hotelu Sobienie Królewskie w Sobieniach Szlacheckich

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Sobienie Królewskie 4* usytuowany jest na terenie rozległego, pięknego parku i oferuje stylowe zakwaterowanie z bezpłatnym parkingiem oraz bezprzewodowym dostępem do Internetu. Od Góry Kalwarii dzieli obiekt około 12 km.

Wnętrza pokoi urządzone zostały w ciepłej, beżowej kolorystyce, a ich podłogi wyłożone są wykładziną. W każdym pokoju znajduje się telewizor, mały stół z krzesłami oraz elegancka łazienka z kapciami i szlafrokami.

Restauracja w hotelu Sobienie Królewskie specjalizuje się w kuchni polskiej i międzynarodowej. Latem Goście mogą delektować się posiłkiem na tarasie. Na świeżym powietrzu dostępny jest też sprzęt do grillowania.

Jedna z licznych atrakcji Kompleksu jest pole golfowe klasy mistrzowskiej – Sobienie Królewskie Golf & Country Club. To elitarne miejsce z finezyjnie zaprojektowanym polem przygotowanym typu linuks dla początkujących i zaawansowanych graczy.

Obiekt posiada ogromne zaplecze treningowo-dydaktyczne. Akademia Golfa w Sobieniach składa się z driving range o długości 275 m, 19 stanowisk zadaszonych, platformy do gry z trawy oraz 3 dołków treningowych o długości 70–150 m (PAR 3) z miejscami startów (tee). Do dyspozycji graczy pozostaje także putting green (1000 m2) oraz chipping area (2000 m2) z dużym piaskowym bunkrem.

Pole w Sobieniach to jedyna w Polsce lia Scott Craneld Golf Academy - wiodącej szkoły golfa na świecie. Pole w Sobieniach to jedyna w Polsce lia Scott Craneld Golf Academy - wiodącej szkoły golfa na świecie. Nasi wysoko wykwalifikowani trenerzy dysponują najnowocześniejszymi pomocami i sprzętem treningowym. Z pasją doskonalą umiejętności naszych graczy oraz zachęcają do aktywności osoby, które z golfem nie miały wcześniej kontaktu.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.