Hotel Anders 4* Stare Jabłonki

Pobyt w hotelu Anders w Starych Jabłonkach

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Anders położony jest w malowniczej miejscowości Stare Jabłonki, w zachodniej części Mazur, na terenie Rezerwatu Sosny Taborskiej. Hotel usytuowany jest bezpośrednio nad jeziorem Szeląg Mały.
Do dyspozycji gości:
Do dyspozycji naszych gości oddajemy duży basen z dodatkowymi atrakcjami w postaci masaży wodnych, antyprądu, gejzerów. Obok basenu znajduje się również duża wanna z hydromasażem, również z przeznaczeniem jako brodzik dla najmłodszych osób. Basen z hydromasażami – dla klientów Hotelu Anders i AnderSpa – gratis.

W naszej oazie spokoju znajdą Państwo:
Tepidarium – które przyjemnie zagrzeje Twoje Ciało, gdzie będziesz mógł oddać się chwili zapomnienia i zrelaksować ciało i umysł. Idealne miejsce do rozgrzania ciała przed korzystaniem z sauny.
Saunę parową – przeznaczona dla osób lubiących wilgotne powietrze. Temperatura 45-65°C, przy wilgotności 40-65%, najbardziej łagodna dla organizmu.
Saunę suchą – przeznaczona dla osób lubiących miejsca gorące i suche. Podczas tego typu kąpieli skóra oczyszcza się. Temperatura 90-110°C, natomiast wilgotność 5-10%, najlepsza dla hartowania organizmu.
Saunę na podczerwień – sauna bez pary i z niską temperaturą powietrza (40-65°C), gdzie zamiast tradycyjnych pieców wykorzystywane są ceramiczne promienniki podczerwieni. Z systemu głębokiego wnikania ciepła do organizmu dzięki podczerwieni może korzystać każdy. System powoduje, że organizm wydala nie tylko wodę, jak to było dotychczas (wcześniej 97% to woda, teraz tylko 80%), ale także tłuszcz (20%), cholesterol, metale ciężkie, kwasy i związki toksyczne.
Prysznic wrażeń – oddziałujący na zmysły poprzez koloroterapię i wybór odpowiednich programów z możliwością regulacji intensywności i kierunków wody.
Słoneczną Łąkę – o działaniu zbliżonym do promieni słonecznych, przyjemnie nagrzewa ciało.
Świat Mazurskich Saun - dla klientów Hotelu Anders i AnderSpa – gratis.
Hotel Anders dysponuje nowoczesnym centrum konferencyjnym spełniającym najwyższe wymagania niezbędne dla twórczego wysiłku, umysłowej koncentracji jak i aktywnego wypoczynku.
Hotel:
W Hotelu Anders nabierzecie Państwo sił w Centrum Zdrowia i Urody AnderSPA oraz odpoczniecie w relaksującej atmosferze sympatycznej wsi - Stare Jabłonki. Zapraszamy do nas na rodzinny pobyt wakacyjny, na specjalny, okazjonalny weekend czy pobyt w SPA
Pokoje:
Hotel Anders dysponuje 120 przytulnymi i eleganckimi pokojami oraz 24 chatami całorocznymi o strukturze: 4 apartamenty, 11 pokoi 1-osobowych, 105 pokoi 2-osobowych, 22 chaty całoroczne 4-osobowe, 2 chaty całoroczne 2-osobowe. Pokoje posiadają: TV satelitarną i kablową, telefon, łazienkę z natryskiem lub wanną, umywalką, WC, suszarką do włosów. Hotel przystosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych.
Wyżywienie:
Restauracja Pałacowa - mieszcząca się w secesyjnym pałacu może pomieścić 280 osób. Przytulna, elegancka i stylowo urządzona, w której goście mogą zasmakować doskonałych dań kuchni regionalnej, polskiej i europejskiej, ze szczególnym nastawieniem na potrawy z ryb.
Kręgle to atrakcja sportowa, którą bardzo często goście wybierają na spędzenie wieczoru przy odrobinie współzawodnictwa. Pragnienie, które wyzwalają emocje podczas kręgli można ugasić korzystając z Bowling Baru, gdzie goście znajdą wszystkie napoje oraz bogaty wybór różnego rodzaju alkoholi.
W ekskluzywnym i przytulnym wnętrzu klub nocny SOFA zapewnia swoim gościom dobrą zabawę przy muzyce mechanicznej. Eleganckie i wygodne sofy oraz bogaty wybór drinków pozwalają spędzić atrakcyjnie wieczór, odprężyć się po ciężkim dniu szkoleń, a przede wszystkim umilą spędzenie nie tylko deszczowych wieczorów w Hotelu Anders.
Letnia "Karczma Pod Modrzewiem" to miejsce na świeżym powietrzu, z widokiem na jezioro, które proponuje potrawy kuchni regionalnej, potrawy rybne oraz oryginalna włoską pizzę - przez całe wakacje. Specjalnością "Karczmy pod Modrzewiem" są przyrządzane w specjalnej grillo-wędzarni ryby: pstrąg i sielawa.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.