Manor House SPA Pałac Odrowążów

Pobyty w Manor House Pałac Odrowążów

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Ten pięknie odnowiony XVI-wieczny kompleks znajduje się 8 km od Szydłowca. Mieści się w nim hotel ze spa i centrum odnowy biologicznej, a także stajnie. Wszystkie pokoje wyposażone są w unikalne, wypełnione ziarnem gryki poduszki i łazienkę z prysznicem ze strumieniem deszczowym.

Śniadanie serwowane jest codziennie rano w restauracji ośrodka Pałac Odrowążów, która specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i fusion oraz zdrowych potrawach. Goście mogą wypić drinka w barze lub na tarasie.

Pokoje w hotelu Manor House mieszczą się zarówno w pałacu, jak i budynku XIX-wiecznej stajni. Każdy z nich wyposażono w udogodnienia do zabiegów odnowy biologicznej, w tym masażery i lampy solne. W każdym pokoju jest także telewizor z płaskim ekranem i kanałami telewizji satelitarnej oraz część wypoczynkowa.

Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą uprawiać takie sporty jak minigolf, nordic walking oraz jazda na rowerze. Do ich dyspozycji jest także centrum fitness oferujące między innymi zabiegi fototerapii.

Pałac Odrowążów Manor House Resort Spa otoczony jest dużym parkiem ze stawami i pomnikami przyrody.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.