Pałac Domaniowski Wieniawa

Pobyty w Pałacu Domaniowskim w Wieniawie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Pałac Domaniowski Resort & Conference położony jest nad malowniczym Zalewem Domaniowskim, w spokojnej okolicy, w odległości 20 km od Radomia. To doskonałe miejsce na wypoczynek z całą rodziną, konferencję lub wyjazd firmowy.

Hotel oferuje przytulnie urządzone pokoje z dostępem do Internetu, które zaprojektowano tak, aby wszystkim gościom zapewnić pełnię komfortu i spokoju. W standardowym wyposażeniu każdego z nich znajduje się telewizor, minibarek, a w łazience m.in. suszarka do włosów. W obiekcie działają całodobowa recepcja oraz monitorowany parking.

Na miejscu do dyspozycji klientów oddano centrum fitness i stylowe SPA w kórym można korzystać z wanny z hydromasażem i sauny, profesjonalnych masaży i zabiegów kosmetycznych. Goście mogą grać w bilard lub minigolfa, uprawiać sporty wodne, takie jak flyboarding, windsurfing, jazda na nartach wodnych czy kajakarstwo.

Restauracja Pałacu oferuje śniadanie w formie bufetu oraz szeroki wybór dań kuchni polskiej i międzynarodowej, które zamawiać można z karty. Ciepłe i zimne napoje dostępne są w barze.

Pałac Domaniowski Resort & Conference zorganizuje dla Państwa warsztaty tematyczne dla firm i nie tylko.
Hotel organizuje warsztaty kulinarne, winiarskie, sushi i inne.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.