Pałac Krobielowice

Pobyty w Pałacu Krobielowice

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Pałac Krobielowice jest usytuowany w miejscowości Krobielowice na Dolnym Śląsku, na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy. Oferuje on pokoje z bezpłatnym przewodowym dostępem do Internetu, telewizorem i łazienką. Goście mogą bezpłatnie korzystać z sauny fińskiej. W hotelu znajduje się muzeum bitwy pod Waterloo i czasów napoleońskich.

Pałac Krobielowice mieści się w XIV-wiecznym budynku, który pod koniec XVII wieku został poddany gruntownej renowacji. Pokoje wyposażone są w zabytkowe meble z przełomu XVIII i XIX wieku.

Hotel zapewnia bezpłatny prywatny parking. W Pałacu Krobielowice znajduje się również sala balowa i stół bilardowy. Restauracja serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Lokal dysponuje winiarnią.

Krobielowice to niewielka i spokojna miejscowość. Wrocław oddalony jest od niej o 15 minut drogi samochodem. Autostrada A4, która łączy Berlin i Kraków, przebiega w odległości 5 km od hotelu.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.