Pałac Wojanów Jelenia Góra

Pobyty w Pałacu Wojanów w Jeleniej Górze

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Pałac Wojanów to renesansowa rezydencja, która została adaptowana na nowoczesne centrum szkoleniowo – konferencyjne, malowniczo położone w sercu Doliny Pałaców i Ogrodów u podnóża Karkonoszy, w odległości 6 km na wschód od centrum Jeleniej Góry oraz na trakcie komunikacyjnym Warszawa – Praga.

Naszym Gościom oferujemy 11 luksusowych apartamentów i 81 komfortowych pokoi jedno-, dwu- i trzyosobowych o stylizowanym wystroju, wyposażonych w łazienkę, TV satelitarną, telefon i łącze internetowe. W naszych pokojach przyjąć możemy grupy do 225 osób. Do dyspozycji gości oddajemy wykwintną restaurację i historyczne sale konferencyjne z nowoczesnym wyposażeniem multimedialnym. W Restauracji Kasztanowej oraz mniejszych salach Pałacu zorganizować można elegancki bankiet, uroczystość rodzinną lub spotkanie towarzyskie. Nowoczesne centrum SPA przywróci naszym gościom harmonię ciała i ducha.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.