SPA Pałac Piorunów 3* Kwiatkowice

Pobyty w Pałacu Piorunów w Kwiatkowicach

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Pałac Piorunów & SPA to idealne miejsce dla osób szukających wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Codzienna porcja świeżego powietrza, lokalne produkty, przytulne i eleganckie wnętrza oraz atrakcje, jakie przygotował hotel, zapewnią relaks i wypoczynek w najlepszym wydaniu

Kameralny hotel oferuje pobyt w jednym z 12 przytulnych pokoi lub jednym z czterech stylowo wykończonych apartamentów, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających Gości. Położenie Piorunowa w centrum Polski (20 km od Łodzi, 150 km od Warszawy i 170 km od Poznania) czyni Pałac idealnym miejscem na weekendowe wypady.

Na początek zapraszamy do naszej restauracji. Proponujemy eleganckie obiady w klasycznej części lokalu, z angielskim barem i świecami, lub w przestronnym przeszklonym ogrodzie zimowym, w otoczeniu tropikalnych kwiatów. Smak i zapach, ale także wygląd potraw to klucz do sukcesu, dlatego restauracja w Pałacu serwuje dania ciekawie skomponowane, lekkie i zdrowe. Lokalne produkty, świeże zioła i warzywa w asyście win z całego świata tworzą klimat, w którym każdy poczuje się wyjątkowo.

Dla poprawienia figury, samopoczucia lub po prostu dla relaksu zapraszamy do Centrum SPA. Nasi Goście mają tu do dyspozycji basen, sauny suchą i parową, siłownię, jacuzzi oraz gabinet, który oferuje zabiegi na twarz, ciało oraz masaże klasyczne. Wszystkie zabiegi oparte są na zdrowych, naturalnych składnikach kosmetyków, jak również na wielowiekowych tradycjach kultur z różnych zakątków świata.

W sezonie letnim otwarte są dwa korty tenisowe pokryte sztuczną trawą. Organizujemy indywidualne lekcje dla dzieci i dorosłych, a dla amatorów sportowego współzawodnictwa proponujemy sobotnie miniturnieje „Pałac Piorunów Challenge”. Dla osób poszukujących aktywnego wypoczynku oferujemy rowerowe przejażdżki wśród okolicznych stawów i lasów.

Stworzyliśmy również pakiety specjalne. Są to: pakiety SPA, pakiety luksusowe i cieszący się dużym zainteresowaniem pakiet romantyczny. Jest to miły sposób spędzenia paru dni w Pałacu, gdzie wszystko jest już dla Państwa przygotowane.

Pakiety pobytowe w Pałacu Piorunów & SPA to zarówno miła niespodzianka dla partnera, jak i niespotykany prezent dla najbliższych.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.