Zalesie Mazury Active SPA Barczewo

Pobyty w hotelu Zalesie Mazury w Barczewie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

W ostatnich latach Zalesie Mazury Active Spa dołączyło do miejsc chętnie wybieranych przez firmy na imprezy integracyjne, konferencje i szkolenia

Bogata oferta pobytowa, szybki dojazd z Warszawy i Gdańska, a jednocześnie lokalizacja w sercu żywicznego lasu, nad malowniczym jeziorem Orzyc Wielki, pozwalają odciąć się od codzienności i w pełni wykorzystać siłę płynącą z natury. Nie bez powodu Zalesie Mazury Active Spa pretenduje do nazwy centrum pobytowego dla firm i ich pracowników.

Trzy sale konferencyjne wyposażone w klimatyzację, rzutniki multimedialne, flipchart, tablice, ekrany, DVD i laptopy oraz nagłośnienie zapewniają prowadzącym i uczestnikom komfort przeprowadzenia szkoleń i konferencji na najwyższym poziomie. Różne wielkości sal oraz możliwość dowolnej konfiguracji wyposażenia pozwalają na przyjęcie zróżnicowanych liczebnie grup.

Ogromną zaletą Zalesia jest możliwość wykorzystania bliskości przyrody do przeprowadzenia przez własny zespół animatorów autorskich konkurencji integracyjnych. Integracja na świeżym powietrzu to niepowtarzalna okazja do zdrowego współzawodnictwa. Wielu Gości ceni sobie szczególnie imprezy tematyczne (Czar minionych lat PRL, Mafijne Kasyno, Hacienda Mexicana) oraz Mazurską Biesiadę na przepięknej polanie, otoczonej przez ponadstuletnie sosny.

Coraz większą renomą cieszy się również niepowtarzalne mazurskie SPA z piękną regionalną architekturą, rustykalnym klimatem, indywidualną opieką oraz autorską linią zabiegów Ocalić od zapomnienia. Linia jest wzorowana na naturalnych zabiegach stosowanych przez dawnych mieszkańców Warmii i Mazur. Rytuały, masaże i zabiegi kosmetyczne przenoszą naszych Gości w krainę relaksu ciała i duszy, dzięki czemu regenerują siły i wzmacniają poczucie atrakcyjności.

Całość uzupełniają pokoje o standardzie hotelowym, kuchnia oparta na regionalnych przepisach oraz bogate zaplecze rekreacyjne z boiskami, sprzętem turystycznymi wodnym.

Pobyt firmowy w Zalesie Mazury Active Spa to radość z każdej chwili. Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.