Holiday Vilage Tatralandia

Holiday Village Tatralandia posiada 155 bungalowów i apartamentów, podzielonych na 11 stylowych osad, które oferują idealne warunki dla rodzinnego i indywidualnego wypoczynku przez cały rok. Każda osada skrywa w sobie własną historię, a więc możecie Państwo być pewni, że zawsze podczas odwiedzin tego oryginalnego kompleksu przeżyjecie coś nowego. Przygoda i zabawa czeka na Was w osadach U Myśliwego, W Liptowskiej Osadzie, Osadzie Indiańskiej, Zatoce Rybackiej, Obozie Harcerskim, U Winiarza, W Rzemieślniczym Dworze, Centralnym Parku, Świecie Dziecka, Romantycznym Ogrodzie i Osadzie Westernowej. Każda z tych osad posiada na zewnątrz stylowe kominki lub ogniska do grillowania, boiska sportowe, obiekty sportowe, które dostarczają najróżniejszych sportowych atrakcji począwszy od bowlingu, przez piłkarzyki, po kino 5D. W Holiday Village Tatralandia żaden dzień nie przypomina poprzedniego. Zawsze można tu odkryć coś nowego i kolejne niespodzianki.

Tatralandia
Holiday Village razem z Aquaparkiem i Fun Park* jest częścią największego parku rozrywki wodnej Tatralandia w Europie Środkowej, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. W połączeniu z regionem posiadającym bogactwa naturalne i kulturalne, centrum kongresowym dla ponad 400 uczestników oraz dwoma stylowymi restauracjami, powstaje unikalne miejsce idealne dla rodzin z dziećmi, młodych ludzi oraz imprez firmowych i teambuildingów, które odbywają się w oryginalnej atmosferze.

Tatralandia Holiday Resort to największy całoroczny kompleks wodny z noclegami na terenie Słowacji, Czech i Polski. Znajduje się w regionie Liptów, który słynie z licznych zabytków, charakterystycznej kultury ludowej i folkloru, w otoczeniu najwyższych słowackich pasm górskich – Tatr Wysokich i Niskich, Małej i Wielkiej Fatry oraz Gór Choczańskich.

Odkryj miejsce pełne przygód i dobrej zabawy, którego częścią jest również Aquapark Tatralandia na Słowacji, z całorocznym nadmorskim rajem Tropical Paradise, letnim kompleksem Funpark Tatralandia oraz kompleksem noclegowym Holiday Village Tatralandia.

Jeden dzień to zdecydowanie za mało, żeby nacieszyć się aquaparkiem Tatralandią. Jest to bowiem idealne miejsce na letni i zimowy wypoczynek dla osób w każdym wieku. W sezonie letnim w 14 basenach z wodą morską, wodą termalną i krystalicznie czystą wodą do syta mogą się wyszaleć i mali i duzi. Dzięki 28 rurom i zjeżdżalniom oraz innym atrakcjom w Funparku, całodziennemu programowi animacyjnemu przygotowywanemu przez największy zespół animacyjny na Słowacji oraz letnim imprezom na pewno nie będziecie się tu nudzić. A nawet gdyby pogoda nie dopisała, to spotkamy się pod przejrzystym dachem całorocznego kompleksu Tropical Paradise, w którym temperatura wody i powietrza nie spada poniżej 30 °C.

Zabawa w Tatralandii nie kończy się jednak latem. Przez cały rok poza wylegiwaniem się pod palmami możecie korzystać z 7 zjeżdżalni, relaksować się w 9 basenach, korzystać z dobroczynnego działania thalassoterapii, zregenerować ciało w Saunowym Świecie Celtów i odzyskać utraconą energię dzięki masażom, okładom i kąpielom w Wellness Paradise. Ci, którzy chcieliby skorzystać z uroków prawdziwej zimy, mogą wsiąść do skibusa, który zawiezie ich do najpopularniejszego ośrodka narciarskiego na Słowacji – Jasna Tatry Niżne.

Organizujemy wyjazdy firmowe, konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.