Hotel Apollo 4* Darłowo

Pobyty w hotelu Apollo w Darłowie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Apollo - Perełka Pomorza Zachodniego, ze względu na unikalne położenie gwarantuje niezapomniane wrażenia. Hotel znajduje się na plaży otoczony parkiem zdrojowym ze stylową fontanną w sąsiedztwie różanej wydmy. Wyjątkową zabawę gwarantuje nastrój wyjątkowej sali balowej zwieńczonej antresolami, oświetlonej weneckim żyrandolem. Bezkresny widok z okien kawiarni widokowej pozostawia niezatarte w pamięci zachody słońca.

Hotel dysponuje 17 pokojami z widokiem na park lub morze. Część pokoi ma dostęp do tarasu lub balkonu. Każdy pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową. Dla gości udostępniony jest internet: przewodowo i Wi-Fi.

Możliwości konferencyjne:
Sala balowa zaprojektowana 200 lat temu, a z pietyzmem odrestaurowana pozwala na nieskrępowaną zabawę dla ok. 100 gości. Dębowy parkiet taneczny otoczony marmurem Emperador, gustownie dobrane oświetlenie weneckie, do antresol balkonowych prowadzą finezyjnie wykonane schody, gdzie z poziomu żyrandola głównego można cieszyć oczy tak zabawą na dole jak i rozgwieżdżonym niebem ponad tarasem widokowym. Komfort zabawy zapewnia doskonały system klimatyzacji.

Serwis gastronomiczny zawiera w sobie dania serwowane a'la karte, natomiast do stołu szwedzkiego zaprasza restauracja plażowa dla ok. 100 gości. Sale balową i restaurację łączy parter dwupoziomowej kawiarni widokowej, gdzie umiejscowiony jest bar kawiarniany z szerokim asortymentem lodów, ciast (z własnej cukierni), wybornej kawy oraz wielości alkoholi. Na zewnętrznych tarasach, tuż przy plaży, zapraszamy do korzystania z serwisu kelnerskiego. Górny taras kawiarni widokowej pozwala na nieskrępowane delektowanie się widokiem morza przy filiżance wybornej kawy.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.