Hotel Arbiter 3* Elbląg

Pobyty w hotelu Arbiter w Elblągu

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel położony w centrum miasta, w sąsiedztwie Starówki i Przystani Żeglugi.
Arbiter Hotel to największy w Elblągu obiekt konferencyjny, który oferuje kompleksową i w pełni profesjonalną organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych – „Centrum Konferencyjne” . Doskonałe warunki do ich przeprowadzania, stwarzają walory lokalowe hotelu oraz urozmaicona oferta kulinarna restauracji wzbogacona pakietem imprez towarzyszących. Dobra lokalizacja Hotelu, stanowi doskonałą bazę do organizacji imprez rekreacyjno -wypoczynkowych.

Obiekt posiada 112 pokoi, w tym 5 apartamentów.
Hotel posiada 2 Restauracje i Klub Nocny, 7 Sal Konferencyjnych od 12 do 206 osób z pełnym wyposażeniem.

Arbiter Hotel sławny jest z życia towarzyskiego. Hotel od wielu lat skupia elitę towarzyską i intelektualną Elbląga, wabiąc wyrafinowaną kuchnią, profesjonalną, dyskretną obsługą. Odbywają się tu ekskluzywne bale, przyjęcia, bankiety, uroczyste kolacje i niezliczone jubileuszowe fety. Do Państwa dyspozycji oddajemy Restaurację „Rattanową” i Restaurację „Europejską”, serwujące specjały kuchni regionalnej i europejskiej .Tylko w Arbiter Hotel możecie Państwo skosztować „zalewajki elbląskiej” jedynej w regionie zupy z tradycjami,których korzenie sięgają dawnych elbląskich czasów. Nasze menu to potrawy, które przywołują specyfikę odmiennych miejsc i kultur, z ich najwspanialszymi kulinarnymi odkryciami. Menu z pewnością spełni oczekiwania i wymagania nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy. Korzystamy z najlepszych i zawsze świeżych produktów. Aby zaskoczyć naszych Gości nowymi smakami, wraz ze zmieniającymi się porami roku proponujemy urozmaicone dania sezonowe.Restauracja Arbiter - Zapraszamy do naszej stylowej restauracji codziennie w godz.13.00 – 22.00. Restauracja dla 80 os .Podawane są w niej wyśmienite dania kuchni regionalnej i europejskiej sporządzone według oryginalnych receptur szefa kuchni. Wszystkie potrawy przygotowywane są na bieżąco z najwyższej jakości produktów. Na popołudniową kawę z pysznym ciastem zapraszamy na taras z widokiem na Elbląską Starówkę. Restauracja Europejska – codziennie w godz. 07.00 – 10.00 serwowane są w niej wyśmienite śniadania w formie stołu szwedzkiego. Restauracja dla 200 os.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.