Hotel Astor Sport 3* Jastrzębia Góra

Pobyty w hotelu Astor w Jastrzębiej Górze

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Astor Sport położony jest w najpiękniejszym miejscu polskiego Wybrzeża, w Jastrzębiej Górze, jednym z najmodniejszych kurortów nadmorskich, zaledwie 100 m od brzegu Bałtyku.Do dyspozycji gości:
Hotel wyróżnia również bogate zaplecze rekreacyjne: basen, nowoczesne centrum fitness, korty tenisowe oraz własny gabinet odnowy biologicznej, oferujący wszelkie wygody, jakich może oczekiwać wymagający Gość wraz z rodziną. W Hotelu Astor Sport istnieje również mozliwość organizacji konferencji nad morzem. W hotelu bogaty wachlarz usług w salonie kosmetycznym i masażu:
- komputerowe modelowanie sylwetki ciała
- zabieg kosmetyczny na twarz
- zabieg na ciało
- masaż relaksacyjny ciała
- usługi w salonie fryzjerskim
Dodatkowo możliwość korzystania:
- z sauny suchej
- z sauny parowej
- z basenu
- z siłowni

Hotel Astor oferuje Państwu 118 pokoi. O walorach hotelu stanowi nie tylko ilość, wielkość i wysoki standard pokoi i apartamentów, ale również bogata oferta usług dodatkowych i doskonała lokalizacja, co stwarza wspaniałe warunki do relaksu i wypoczynku.

Hotel Astor Sport posiada komfortowe i przestronne pokoje z balkonami, z których rozciąga się piękny widok na otaczające Hotel lasy i Morze Bałtyckie. Wyposażenie pokoi odpowiada dobrym standardom i w pełni usatysfakcjonuje naszych Gości.

Śniadanie serwowane jest w formie bufetu. Goście wykupujący pełne wyżywienie mogą liczyć na pełen bufet ciepłych dań w godzinach 18-20. Od godziny 12-22 goście moga skorzystać również z dań znajdujących się w karcie.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.