Hotel Aurora SPA & Wellness 4* Międzyzdroje

Pobyty w hotelu Aurora w Międzyzdrojach

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Aurora**** znajduje się w jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości nadmorskich Międzyzdroje. Doskonała lokalizacja tuż przy molo w pobliżu szerokiej czystej plaży, przestronne wnętrza, wyśmienita kuchnia, doskonałe wyposażenie bazy SPA & Wellness oraz nowoczesne sale konferencyjne sprawiają, że jest on znakomitym miejscem na wczasy i wypoczynek nad morzem, imprezy okolicznościowe i efektywną pracę.

Posiadamy bogatą ofertę dla firm. Nasze sale konferencyjne zostały stworzone z myślą organizowania w nich spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń, imprez integracyjnych, a także bankietów i wesel. Doświadczony personel zapewnia profesjonalną obsługę, zaś atrakcyjność miejsca umożliwia wzbogacenie oferty o wyjątkowe atrakcje dodatkowe.
Niewątpliwym walorem hotelu jest 20 m basen, sauny oraz szerpka gama luksusowych zabiegów odnowy biologicznej z wykorzystaniem kosmetyków renomowanych firm. Pozwalają one zadbać o doskonałe samopoczucie i kondycję fizyczną oraz uatrakcyjnią wczasy nad morzem.
Starożytna filozofia SPA (Sanitas Per Aqua) - leczenie poprzez wodę w połączeniu ze współczesną filozofią życia w dobrym samopoczuciu "wellness" znalazła odzwierciedlenie w Hotelu Aurora SPA&Wellness.
W naszym SPA nad morzem zapewniamy kompleksową pielęgnację ciała z zastosowaniem najwyższej jakości kosmetyków firm Primavera, Lakshmi, Selvert Thermal. Korzystając z najnowszej wiedzy z zakresu kosmetyki i odnowy biologicznej świadczymy naszym Gościom usługi najwyższej jakości, dopasowując zabiegi i kuracje do indywidualnych potrzeb i preferencji.
Oferujemy zabiegi na twarz i ciało, masaże oraz hydroterapię. Do Państwa dyspozycji oddajemy basen, jacuzzi, sauny oraz wypoczywalnię SPA.

Hotel Aurora posiada jedną z najszerszych ofert Wellness&Spa w Międzyzdrojach. Aby zadbać o komfortowy wypoczynek naszych gości, również w czasie niepogody przygotowaliśmy największy w okolicy basen (20 m długości). Do Państwa dyspozycji oddajemy również jacuzzi oraz 8 gabinetów odnowy biologicznej.

Hotel proponuje Państwu 197 miejsc w 101 komfortowych pokojach i apartamentach. Naszym gościom zapewniamy najwyższy standard świadczonych usług oraz miłą atmosferę.

Restauracja Hotelu Aurora dzieli się na dwie klimatyzowane sale: tę mniejszą w stylu retro - mogąca pomieścić do 40 osób, oraz bardziej rozbudowaną z barem restauracyjnym - mieszczącą do 80 osób.Na zewnątrz Hotelu znajduje się przytulna mała kawiarnia, która zaprasza na filiżankę wyśmienitej latte.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.