Hotel Bania 4* Białka Tatrzańska

Pobyty w hotelu Bania Thermal w Białce Tatrzańskiej

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Bania Thermal & Ski znajduje się w Białce Tatrzańskiej, tuż obok kompleksu wodnego i ośrodka narciarskiego, zaledwie ok.15 km od Zakopanego. Z okien hotelu roztacza się piękny widok na Tatry.

Bania Thermal & Ski to ponad 150 pokoi, nowoczesne zaplecze konferencyjne, trzy restauracje, bar oraz klub.
Obiekt oferuje zakwaterowanie w pokojach z telewizją satelitarną, łazienką, telefonem, radiem, sejfem i minibarem. Na terenie całego budynku goście mają dostęp do bezprzewodowego internetu. Hotel posiada wiele udogodnień dla osób niepełnosprawnych m.in. możliwość podjazdu samochodem przed samo wejście, stanowisko lady recepcyjnej przystosowane do obsługi osób na wózkach inwalidzkich i windy pomiędzy wszystkimi poziomami użytkowymi. Do dyspozycji goście mają również parking podziemny i przechowalnię sprzętu narciarskiego z podgrzewanymi szafkami.

W hotelu mieszczą sie 3 restauracje, drink bar oraz położony w ogrodzie Grill Zielony Szałas. W Bania Club prócz muzyki na żywo, znajduje się bilard i gry zręcznościowe.

Zaplecze konferencyjne hotelu Bania Thermal & Ski wyposażone jest w najnowocześniejsze osiągnięcia techniki audio - video, sale mogące pomieścić jednocześnie do 500 osób, oferuje profesjonalną obsługę i niezliczone możliwości organizacji atrakcji wypełniających wolny czas.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.