Hotel Bukowy Park Polanica Zdrój

Pobyty w hotelu Bukowy Park w Polanicy-Zdrój

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Bukowy Park w Polanicy-Zdroju to klasyczny i stylowy obiekt usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego, Pijalni Wód Mineralnych i Teatru Zdrojowego. To doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek, spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje.

Hotel oferuje 38 klimatyzowanych, ekskluzywnie wyposażonych pokoi (w tym 7 apartamentów), restaurację, kawiarnię, i profesjonalnie wyposażoną salę konferencyjną. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory LED z dostępem do telewizji satelitarnej, telefon, mini-bar, suszarkę do włosów, szlafrok oraz sejf. Do dyspozycji gości oddajemy strefę Wellness & SPA, a w niej basen z przeciwfalą i masażem strumieniowym, saunę suchą, łaźnię parową, jacuzzi i salę fitness.
W obiekcie dostępne jest bezpłatne WiFi.

Bukowy Park dysponuje zapleczem konferencyjnym o łącznej powierzchni 80 m2, wyposażonym w nowoczesną infrastrukturę techniczną. Dogodna lokalizacja, przestronna, klimatyzowana sala z panoramą na Park Zdrojowy, profesjonalne wyposażenie i obsługa, dostęp do szybkiego internetu i starannie dobrane menu czynią to miejsce idealnym do organizacji konferencji i szkoleń. Istnieje także możliwość zorganizowania imprezy zamkniętej w hotelowej restauracji, kawiarni lub na tarasie.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.