Hotel Centrum 3* Łódź

Pobyty w hotelu Centrum w Łodzi

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Centrum w Łodzi to obiekt profesjonalny, oferuje idealne warunki dla turystów i biznesmenów. W 1999 roku uzyskał rekomendację Polskiego Zrzeszenia Hoteli.

Oferuje 266 miejsc noclegowych w pokojach 1- i 2- osobowych, a także w apartamentach. Wszytskie apartamenty klimatyzowane.

Sala rekreacyjna ze sprzętem do ćwiczeń siłowych oraz sauna. W ramach dodatkowych usług można skorzystać z kasyna, restauracji, coctail baru i salonu fryzjerskiego. Przed hotelem znajduje się całodobowy parking strzeżony.
Do dyspozycji pozostaje siedem sal konferencyjnych dla 16, 20, 34, 60, 70, 100 i 300 osób, pokój biznesmena ze stałym dostępem do internetu. Sala koferencyja dla 300 osób o powierzchni 480m2 wyposażona jest: w rzutnik multimedialny, ekran, nagłośnienie, Internet radiowy WI-FI, trzy kabiny do tłumaczeń symultanicznych, posiada osobne wejście, szatnię oraz klimatyzację.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.