Hotel Diva SPA 4* Kołobrzeg

Pobyty w hotelu Diva w Kołobrzegu

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Nowoczesny i komfortowo wyposażony Hotel DIVA SPA****, położony jest w malowniczych plenerach sfery uzdrowiskowej kołobrzeskiego parku nadmorskiego. Wystarczy dwuminutowy spacer, aby znaleźć się na plaży. Położenie hotelu, wśród zieleni strefy uzdrowiskowej, z dala od zgiełku miasta, gwarantuje spokojny wypoczynek, a znajdujące się nieopodal piaszczyste plaże zachęcają do spacerów i aktywnego wypoczynku. Kołobrzeg to miejsce lubiane przez zagranicznych oraz krajowych turystów, słynące z pokładów leczniczej borowiny i solanki, idealne miejsce, aby zregenerować siły i zadbać o kondycję ciała i ducha.

Nowocześnie wyposażone i starannie wykończone pokoje pozwolą na pełną wygodę i komfort Twojego wypoczynku. W każdym z naszych pokoi znajdują się duże i wygodne łóżka, które sprawią że obudzisz się wypoczęty i zregenerowany. Każdy z pokoi posiada luksusowo wyposażoną łazienkę z kabiną prysznicową oraz balkon. Wygodne meble oraz starannie dopasowane materiały stwarzają niezapomniany, ciepły i przytulny nastrój. W cenę pokoju jest wliczone: - śniadanie, - Możliwość korzystania z sauny, basenu, jacuzzi, grota solna, - opłata klimatyczna.

Hotel Diva Spa proponuje wiele ciekawych form rekreacji m.in.: kryty basen z hydromasażami, kaskadą, gejzerami wodnymi oraz basenem z podgrzewaną wodą. Dwa jacuzzi przyniosą pełen relaks i maksymalne odprężenie, a dla aktywnych proponujemy codziennie zajęcia aquaaerobiku. Nie zapomnieliśmy też o najmłodszych ? przygotowaliśmy dla nich specjalny brodzik do zabaw w wodzie. Doskonałą formą relaksu jest wizyta w Świecie Saun, gdzie można skorzystać z ożywczego działania groty solnej oraz solarium.

Hotel Diva Spa zapewnia doskonałą obsługę kelnerską i barmańską, która pozwala na obsługę nie tylko gości hotelowych, ale również zorganizowanych grup z zewnątrz. Sale restauracyjne dysponują odpowiednim sprzętem i nagłośnieniem co pozwala na organizowanie imprez tanecznych z muzyką na żywo oraz eleganckich bankietów z wyrafinowanym menu.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.