Hotel Dziki Potok 3* Karpacz

Pobyty w hotelu Dziki Potok w Karpaczu

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Dziki Potok Prestige SPA - hotel położony w malowniczej, spokojnej dzielnicy mieszkalnej Karpacza. To wyjątkowe miejsce - oaza ciszy i spokoju dla tych, którzy pragną wypocząć z dala od miejskiego zgiełku. Bliskość naturalnego środowiska oraz wyjątkowy urok Karkonoszy umożliwiają latem piesze wędrówki górskimi szlakami, a zimą pobliskie stoki zachęcają do uprawiania sportów zimowych.

Swoim gościom hotel Dziki Potok proponuje wypoczynek w miłej, rodzinnej atmosferze i znakomite dania kuchni polskiej i europejskiej serwowane w restauracji. Podawane potrawy są przygotowywane według sprawdzonych receptur, a wykwalifikowany personel jest zawsze do dyspozycji. Przy restauracji znajduje się bar, gdzie Goście znajdą bogatą ofertę win, drinków i koktajli. Na miejscu mogą Państwo skorzystać z bogatej oferty zabiegów spa i zabiegów pielęgnacyjnych, z basenu i sauny.

Hotel Dziki Potok oferuje również kompleksową obsługę konferencji i imprez okolicznościowych. To idealne miejsce do organizacji szkoleń, narad, konferencji, spotkań integracyjnych oraz bankietów. Do celów szkoleniowych udostępniono w pełni wyposażone, nowoczesne, klimatyzowane sale konferencyjne wyposażone w profesjonalny sprzęt (mikrofony bezprzewodowe, DVD, ekran, flipchart, projektor multimedialny).

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.