Hotel Europa 3* Sopot

Pobyty w hotelu Europa w Sopocie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Europa leży przy głównej trasie Gdańsk-Gdynia-Sopot w centrum miasta. Sopot - znany polski kurort nadmorski z wieloma atrakcjami i niepowtarzalnym nastrojem. Położony pomiędzy zielonymi wzgórzami morenowymi a morzem. Najdłuższe molo w Europie (512 m), deptak Monte Cassino, korty tenisowe, wyścigi konne, kasyno gry, galerie, coroczne festiwale piosenki w Operze Leśnej - to tylko niektóre z licznych atrakcji oczekujące na przybyłych do Sopotu.
Do dyspozycji Gości:
Bezprzewodowy internet- bezpłatna sauna sucha i parowa. Sale konferencyjne i salki do rozmów biznesowych pozwolą Państwu na zorganizowanie konferencji, seminariów, szkoleń i spotkań firmowych do 80 osób.W wyposażeniu znajdują się: ekran, flipchart-y, rzutnik multimedialny, nagłośnienie (mikrofon bezprzewodowy), video, tv, internet.
Pokoje:
Hotel Europa posiada 60 miejsc noclegowych w pokojach jedno i dwuosobowych o nowoczesnym wystroju wnętrz, z łazienkami, TV-kabel, radiem, telefonem, drzwiami zamykanymi na karty magnetyczne.
Wyżywienie:
Restauracja hotelowa oferuje wyśmienite dania kuchni narodowej i regionalnej. Przytulną atmosferę, zimne i ciepłe napoje znajdą Państwo w hotelowym pubie.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.