Hotel Helios 3* Zakopane

Pobyty w hotelu Helios w Zakopanem

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Helios jest położony w centrum Zakopanego, otoczony jest pasem zieleni, niedaleko od najpiękniejszych terenów narciarskich w Tatrach. Z hotelu roztacza się wspaniała panorama Tatr.Hotel Helios położony jest w odległości ok. 750 metrów od dworców PKP i PKS. Do słynnych Krupówek jest 7 minut spacerkiem.

Hotel oferuje zakwaterowanie dla 78 osób w pokojach jedno i dwuosobowych oraz apartamentach (18 pokoi jednoosobowych, 21 pokoi dwuosobowych, 5 apartamentów). Wszystkie pokoje są komfortowo wyposażone; TV Sat, radio, telefon, prysznice w pokojach jedno- i dwuosobowych.

Usługi turystyczne (kuligi w góralskich saniach zimą, przejażdżki konnymi dorożkami latem, zabawy z tańcami w rytm góralskiej muzyki), parking strzeżony.
W Hotelu znajdują się sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem (rzutnik slajdów, ekran, flip-charty, telewizor, magnetowid). Pierwsza z sal może pomieścić ,20-40 osób, a druga może pomieścić do 70 osób.

Hotel oferuje doskonałą kuchnię w eleganckiej restauracji oraz doskonale zaopatrzony bar.W okresie letnim ogródek z widokiem na panoramę Tatr.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.