Hotel Kawallo Słubice

Pobyty w hotelu Kawallo w Słubicach

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Kawallo to urokliwy hotel usytuowany pośród lasów Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego, w odległości 25 km od Starego Miasta w Płocku i ok. 70 km od Warszawy.

Czterogwiazdkowy, komfortowy hotel oddaje do Państwa dyspozycji 130 miejsc noclegowych w eleganckich i przytulnych pokojach wyposażonych w telewizor płaskoekranowy z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej i dostęp do bezprzewodowego internetu.

Hotel Kawallo oddaje do dyspozycji czynną przez całą dobę recepcję, której personel chętnie pomoże w zorganizowaniu transferu oraz wypożyczeniu rowerów. Wieczorami goście mogą odprężyć się w klubie nocnym, a amatorzy czynnego wypoczynku mają możliwość pograć w siatkówkę plażową lub koszykówkę.

Hotel Kawallo zaprasza do restauracji która posiada niezwykle bogatą ofertę kulinarną, czerpiącą z wyśmienitej tradycji kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Kuchnia zachwyci Państwa starannie dobranymi kompozycjami odpowiadając na wszystkie oczekiwania i spełniając najbardziej wyszukane potrzeby.
Specjalnością tutejszej restauracji są desery: delikatny mus waniliowo-cytrynowy w sosie z owoców leśnych Panna Cotta, suflet czekoladowy i jako dopełnienie - aromatyczna włoska kawa.

Wyśmienicie zaopatrzony drink bar czynny przez całą dobę zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy wybornych trunków i drinków. To miejsce z widokiem na ogród zapewnia chwilę wytchnienia od pracy i umila wieczór.

Centrum konferencyjne hotelu Kawallo wyposażone jest w system wizualizacji obrazu, profesjonalne nagłośnienie oraz elektronicznie sterowaną klimatyzację. Obejmuje ono 5 sal szkoleniowych o łącznej powierzchni 990 m2.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.