Hotel Leda SPA 3* Kołobrzeg

Pobyty w hotelu Leda w Kołobrzegu

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel LEDA SPA znajduje się w stolicy polskiego wybrzeża – Kołobrzegu i położony jest zaledwie 200 metrów od morza. W bogatej ofercie hotelu, przypominającego wyglądem szklany statek, uwagę przyciągają: nowoczesne rozwiązania architektoniczne, futurystyczne, klimatyzowane pokoje, dwupoziomowe centrum SPA&Wellness z grotą solną oraz bogatą gamą zabiegów firmy BABOR, a także wyposażone w nowoczesny sprzęt sale konferencyjne. Hotelowa Restauracja specjalizująca się w kuchni śródziemnomorskiej z elementami kuchni francuskiej, to kulinarna wizytówka obiektu, która pozwoli rozkoszować się naszymi niekonwencjonalnymi smakami. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie i z ogromną przyjemnością gościmy Państwa w Hotelu LEDA SPA.

Hotel posiada centrum Spa & Wellness, basen, sauny (sucha, mokra, parowo - ziołowa), grota solna, solarium, salon fryzjerski. Dodatkowo można skorzystać z następujących zajęć: nordic walking, pilates, aquarobic.
Night Club SUBMARINE (otwarty na zamówienie) Znajduje się w podziemiach hotelu, posiada 80 miejsc siedzących oraz parkiet do tańca wraz z bardzo nowoczesnym oświetleniem i nagłośnieniem. Zachęcamy do nocnych zabaw przy muzyce starannie dobieranej przez profesjonalnego DJ'a. Organizujemy również konkursy Karaoke. Bar night clubu w kształcie łodzi podwodnej oferuje swoim gościom wyśmienite drinki, cocktaile i alkohole. Dla grup zorganizowanych przygotowujemy specjalne przekąski. Miejsce szczególnie polecane dla wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych.

Całkowita ilość miejsc noclegowych to 152, jednak wszystkie pokoje wyposażone są w rozkładaną sofę, co zwiększa liczbę miejsc noclegowych do 228. Wszystkie jednostki mieszkalne wyposażone są w klimatyzację, telewizję z opcją PAY TV, telefon, bezprzewodowe łącze internetowe, łazienki z kabiną prysznicową, suszarki do włosów, rozkładaną sofę, mini bar, balkon, sejf.

Hotel LEDA SPA szczególnie zachęca do korzystania ze swoich punktów gastronomicznych. Restauracja LA MAISONE serwuje dania kuchni śródziemnomorskiej z elementami kuchni francuskiej. Kawiarnia PETIT CAFE poleca własne wyroby cukiernicze i desery. Estetyka i różnorodność naszych potraw pod okiem Szefa Kuchni Andrzeja Jakomulskiego pozwolą Państwu rozkoszować się naszymi niekonwencjonalnymi smakami. Polecamy również wyśmienite wina z całego świata i bogaty wachlarz alkoholi. Restauracja podejmuje jednorazowo do 140 osób. Znajdująca się nieopodal kawiarnia dysponuje 40 miejscami.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.