Hotel Leśnik Augustów

Pobyty w hotelu Leśnik w Augustowie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Leśnik znajduje się w zacisznej dzielnicy Augustowa, nad Jeziorem Białym. Bezpośrednio przy hotelu znajdują się piaszczysta plaża i sosnowy las. Jednocześnie obiekt znajduje się zaledwie 10 minut jazdy samochodem od centrum Augustowa. To kameralne miejsce idealne dla osób preferujących spokój i rodzinną atmosferę.
Leśnik oferuje gościom pokoje z łazienką, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu oraz miejsce na monitorowanym parkingu, możliwość korzystania z sali bilardowej.

Mieszcząca się tutaj restauracja Zacisze serwuje ryby i regionalne specjały przygotowywane według tradycyjnych przepisów. Do dyspozycji gości jest również bar, w którym można oglądać najważniejsze wydarzenia sportowe na ekranie telewizora LCD.

Hotel Leśnik oferuje także klimatyzowaną salę konferencyjną mieszczącą sie w pobliżu restauracji z ogrodem letnim.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.