Hotel Lisewski Dwór Gniewino

Pobyty w hotelu Lisewski Dwór w Gniewinie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Lisewski Dwór położony jest w Gniewinie na Kaszubach. Hotel oferuje 24 wygodnie urządzone pokoje 2 osobowe z łazienkami oraz 2 pokoje 1 osobowe. Dzięki komfortowym dostawkom obiekt zapewnia miejsca noclegowe nawet dla 90 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory płaskoekranowe i bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. Na miejscu do dyspozycji gości jest bezpłatny, prywatny parking i wypożyczalnia sprzętu sportowego.

Restauracja hotelowa czeka na gości z bogatą i niepowtarzalną Kartą Menu skomponowaną przez mistrza kulinarnego, także w oparciu o tradycyjne receptury potraw z serca Kaszub. Restauracja przyjmie jednocześnie 90 osób, które zostaną obsłużone przez wykwalifikowany personel.
Goście mają możliwość bezpłatnego zamówienia śniadania do łóżka.

Hotel Lisewski Dwór zaprasza na chwilę relaksu do Lobby Baru, którego urzekającym atrybutem jest wielkoformatowy witraż sufitowy. Chętnym, poszukującym dodatkowych wrażeń polecamy wycieczkę na górne piętra, gdzie mieści się antresola z widokiem na witraż od góry.

Lisewski Dwór to także idealne i dyskretne miejsce przystosowane do organizacji spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń.
Do dyspozycji Państwa jest profesjonalny system multimedialny, monitor LCD, flipchart i system nagłośnieniowy.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.