Hotel Magnat SPA Grzybowo

Pobyty w hotelu Magnat w Grzybowie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Magnat Spa to miejsce z niezapomnianą atmosferą. Ośrodek jest położony w Grzybowie, w spokojnej części strefy uzdrowiskowej Kołobrzegu, zaledwie 5 km od centrum miasta nad Zatoką Grzybowską, której piaszczyste plaże należą do najpiękniejszych na polskim wybrzeżu .
Do dyspozycji Gości oddajemy 62 komfortowe pokoje oraz apartamenty z balkonami. Połączenie nowoczesności usług ze stylowym wystrojem wnętrz sprawia, że dajemy naszym Gościom poczucie wyjątkowej atmosfery i najwyższej jakości usług.
Magnat Spa to również miejsce spotkań towarzyskich i biznesowych. Organizujemy imprezy biznesowe na najwyższym poziomie, a nasza bogata oferta jest zawsze indywidualnie dostosowana do potrzeb Gości.

Ekskluzywny „Gabinet Magnata” powstał z myślą o kameralnych naradach, szkoleniach czy prestiżowych spotkaniach biznesowych z kieliszkiem dobrego koniaku lub wina w wygodnych, stylowych fotelach. Właśnie w Gabinecie nasi Goście mogą rozkoszować się w winach, które oferuje Magnat Spa. Każde z nich kusi wspaniałym smakiem i aromatem, a także jest wyrazem naszej gościnności wobec Państwa.
Naszym Gościom udostępniamy restaurację, kawiarnię, bar, ogród letni z placem zabaw dla najmłodszych. W ogrodzie znajdującym się na dziedzińcu hotelu, wokół zieleni możemy spędzić aktywnie czas lub zrelaksować się czytając książkę. Okoliczne ścieżki rowerowe zachęcają do jazdy na rowerach, rolkach, uprawiania Nordic Walking, a przede wszystkim obcowania z naturą.

Hotelowe Centrum Wellness & Spa to doskonałe miejsce, aby zadbać o zdrowie i urodę w otoczeniu natury. Na naszych Gości czekają: basen kryty, jacuzzi, jacuzzi zewnętrzne oraz sauna sucha. Na osoby szukające zupełnie nowych doznań czeka szeroka gama innowacyjnych terapii i rytuałów. Pod okiem specjalistów w dziedzinie dietetyki i osobistych trenerów nasi Goście poznają zasady zdrowego trybu życia. Diety oraz programy pobytowe oferowane przez nas są znakomitym pomysłem na zmianę nawyków żywieniowych i utrzymanie zgrabnej sylwetki. Pod opieką wykwalifikowanych terapeutów i kosmetologów można poddać się luksusowym zabiegom relaksacyjnym oraz różnorodnym masażom w centrum SPA. Kosmetyki znanych i sprawdzonych marek umożliwią w krótkim czasie osiągnąć stan równowagi ciała i duszy.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.