Hotel Maximus SPA Dziwnówek

Pobyty w hotelu Maximus w Dziwnówku

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

To szczególne miejsce dla tych, którzy pragną spokoju, ciszy, bliskości przyrody i oczekują wypoczynku w doskonałych warunkach, a także pragną skorzystać z rozrywek i atrakcji znajdujących się w Dziwnówku i okolicy.

Zapraszamy na pobyty wypoczynkowe, kuracyjne, z odnową biologiczną, jak również weekendowe. Oferujemy także pobyty dla firm: szkoleniowe, konferencyjne i motywacyjne dla pracowników. Jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania naszych Gości oraz przygotować pobyt według Państwa życzeń i programu.

Specjalizujemy się w pobytach z odnową biologiczną, wykonujemy najnowsze zabiegi SPA m.in. zabiegi upiększające, zwalczające otyłość, relaksacyjne, odprężające.
Zadbaliśmy o to by nasi Goście mogli przyjemnie wypoczywać oraz wypełniać czas rekreacją i rozrywką. Do dyspozycji naszych Gości stawiamy:
- miłą, fachową i pomocną w każdej sytuacji obsługę recepcji
- jadalnię serwującą smaczne, domowe posiłki
- restaurację, która zadowoli nawet najbardziej wymagające gusta
- bar, w którym serwujemy bogaty wybór drinków
- sale i kąciki zabaw dla dzieci
- tarasy zewnętrzne
- lokal taneczny
- bezpłatny, bezprzewodowy internet Wi-Fi,
- sale konferencyjno-szkoleniowe z nowoczesnym sprzętem audiowizualnym
- świadczący usługi na wysokim poziomie, dział rehabilitacji i odnowy biologicznej
- fitness
- kompleks basenowy: basen pływacki, rekreacyjny, jacuzzi
- kompleks SPA: łaźnie, sauny, groty lodowa i solna
- parking podziemny

Serdecznie zapraszamy przez cały rok do nowo otwartego (sierpień 2008) obiektu Maximus Spa w Dziwnówku, położonego bezpośrednio przy plaży. Maximus SPA swoim położeniem zapewnia ciszę, relaks i doskonały wypoczynek. O każdej porze roku istnieją tu nieograniczone możliwości urozmaiconego wypoczynku połączonego z zabiegami leczniczymi, relaksującymi i rehabilitacyjnymi.

Oddajemy do dyspozycji Gości ponad 60 przestronnych i przytulnie urządzonych pokoi oraz apartamentów (łącznie ok. 180 miejsc). Każdy z nich oprócz wygodnych i komfortowych mebli wyposażony jest w pełen węzeł sanitarny oraz telewizor LCD z DVD. Dysponujemy pokojami jedno, dwu i trzyosobowymi oraz typu studio złożonymi z dwóch lub trzech pomieszczeń. Oferujemy także wypoczynek w apartamentach. Wszystkie pokoje posiadają balkony. Obiekt nie przyjmuje zwierząt.

W jadalni restauracji znajduje się kącik zabaw dla dzieci, w restauracji specjalne menu dla najmłodszych.
Informacje dodatkowe:

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.