Hotel Mazuria Mrągowo

Pobyty w hotelu Mazuria w Mrągowie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Mazuria Mrągowo jest usytuowany w przepięknej okolicy, pośród lasu sosnowego nad jeziorem Czos. Wystarczy krótki spacer by znaleźć się w Amfiteatrze gdzie co roku odbywa się słynny Picknik Country Festiwal. W sezonie zimowym zapraszamy na Górę Czterech Wiatrów, gdzie atrakcją są wyciągi narciarskie.

Pobyt w Hotelu "Mazuria" pozwoli Państwu na osobiste spotkanie z niepowtarzalnym bogactwem fauny i flory Pojezierza Mrągowskiego. Polecamy podróż po szlakach turystycznych wokół Mrągowa, np. do Świętej Lipki, Gierłoż oraz licznych rezerwatów. Szczególnie rzeka Krutynia dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Hotel "Mazuria" oferuje Państwu 84 pokoje 2 - osobowe z łazienką, TV-Sat, telefonem, balkonem z widokiem na jezioro Czos. Podstawowe pokoje w hotelu Mazuria urządzone zostały w stylu klasycznym i przy użyciu drewnianych mebli. Każdy ogrzewany pokój obejmuje łazienkę i wyposażony został w biurko. Wszystkie pokoje dysponują balkonem.

Ponadto w hotelu znajdują się:
Sale konferencyjne, Sala kominkowa, Stół bilardowy, Dart, Grill, Ognisko, Kawiarnia, Sauna, Hydromasaż,
Pokój zabaw dla maluchów, Winda, parking dozorowany na terenie obiektu.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.