Hotel Mazurkas Ożarów Mazowiecki

Pobyty w hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Mazurkas Conference Centre & Hotel to czterogwiazdkowy obiekt położony w spokojnej części Ożarowa Mazowieckiego, w odległości 12 km od centrum Warszawy, specjalizujący się w kompleksowej organizacji konferencji, kongresów, bankietów, targów, i imprez okolicznościowych.

Hotel Mazurkas oddaje do dyspozycji gości 158 komfortowych pokoi dwuosobowych z możliwością wykorzystania jako pokoje jednoosobowe. W każdym pokoju znajduje się bezpłatne bezprzewodowe łącze internetowe.
Hotel posiada również pokoje dostosowane dla potrzeb gości niepełnosprawnych.

Hotel posiada 35 sal konferencyjnych o powierzchni od 20 m2 do 744 m2 z pełnym zapleczem technicznym, niezbędnym do organizacji najbardziej wymagających konferencji. Duże, przestronne foyer oraz główny hall stanowią dodatkową powierzchnię wykorzystywaną na przerwy kawowe i jako powierzchnie wystawiennicze.

Restauracja hotelowa George Sand oferuje oryginalną kartę menu, łaczące dania kuchni śródziemnomorskiej z elementami kuchni polskiej. Klimatyczne i nastrojowe wnętrza restauracji idealnie sprawdzą się podczas rodzinnych kolacji i biznesowych spotkań. Na terenie obiektu znajduje się także bar oraz kawiarnia oferująca wyroby cukiernicze.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.