Hotel Medical SPA Malinowy Zdrój 4* Solec-Zdrój

Pobyty w hotelu Malinowy Zdrój w Solcu-Zdrój

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Malinowy Zdrój to hotel **** Medical SPA z Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej.
Pobyt w Malinowym Zdroju łączy komfort z możliwością specjalistycznego leczenia schorzeń narządów ruchu, kręgosłupa oraz problemów skórnych. W ofercie znajdują się pobyty: lecznicze, odchudzające, wypoczynkowe, kosmetyczne.

Hotel Malinowy Zdrój jest pierwszym w Polsce obiektem, który otrzymał certyfikat Niemieckiego Instytutu Medical Wellness. W roku 2007 wdrożony został również system ISO 9001 : 2008. Certyfikaty te gwarantują najwyższą jakość usług świadczonych w hotelu.

Szeroka baza rehabilitacyjna oparta jest na najsilniejszym na świecie źródle solanki siarczkowej. Poza tym stosowane są klasyczne zabiegi balneologiczne takie jak: kąpiele w zawiesinie borowinowej, kwasowęglowe, zawijania borowinowe, dopełnione przez zabiegi z zakresu hydroterapii, kinezyterapii i fizykoterapii oraz różne formy masażu.

To kompleksowe postępowanie lecznicze daje najlepsze rezultaty w rehabilitacji, leczeniu chorób przewlekłych i profilaktyce. Rodzaje zabiegów i parametry dobierane są indywidualnie dla każdego pacjenta, co daje gwarancję osiągnięcia długotrwałych efektów leczniczych.

Malinowy Zdrój posiada profesjonalne Studio Urody, gdzie proponowana jest gama zabiegów na twarz i ciało, zabiegi w kapsule SPA, masaże Ayurwedyjskie, pielęgnacja dłoni i stóp oraz usługi fryzjerskie.

Hotel proponuje wiele ciekawych form rekreacji: basen, sauny wraz z tepidarium, zewnętrzne wanny jacuzzi. Malinowy Zdrój oferuje również korzystanie z kortów tenisowych, Driving Range- pole do pierwszego uderzenia golfowego, mini golfa, oraz sali ze sprzętem do ćwiczeń fitness.
Wieczorami Hotel Malinowy Zdrój zaprasza do Klubu Nocnego z parkietem tanecznym, kręgielnią i stołami bilardowymi.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.