Hotel Nadmorski 4* Gdynia

Pobyty w hotelu Nadmorskim w Gdynii

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Nadmorski w Gdyni to luksusowy obiekt usytuowany nad samym morzem, przy plaży i Bulwarze Nadmorskim - trasie spacerowej i rowerowej biegnącej wzdłuż Bałtyku. Swoim Gościom hotel oferuje komfortowe pokoje, wyśmienitą kuchnię, dobrze wyposażone centrum konferencyjne i wyjątkową obsługę. Pełna ciszy i spokoju lokalizacja pozwala wypocząć po wytężonej pracy, a bliskość centrum sprawia, że pobyt tu z pewnością zaliczyć będzie można do udanych.

Pokoje i Apartamenty
Pokoje wyposażone są w dwa lub jedno podwójne łóżko, klimatyzację, łazienkę z wanną lub prysznicem, telefon, TV SAT, Free - "PAY-TV", radio, mini-bar, zestaw kawowy, miejsce do pracy, bezpośrednie podłączenie do Internetu z możliwością tworzenia komputerowych sieci lokalnych pomiędzy pokojami. Możliwe jest łączenie sąsiadujących pokoi w tzw. studio.

Hotelu Nadmorski zaprasza do centrum konferencyjnego.
Centrum konferencyjne to idealne miejsce do organizacji szkoleń, konferencji, kongresów, prezentacji, bankietów oraz przyjęć okolicznościowych. Do dyspozycji gości oddano w pełni wyposażoną, klimatyzowaną salę konferencyjną o powierzchni 338m2, mogąca przyjąć do 400 osób. Możliwy jest również podział na 4 mniejsze sale. Przed wejściami do sal konferencyjnych znajduje się przestronny hol, dający możliwość dogodnej aranżacji np. punktu recepcyjnego, ekspozycji wystawienniczych czy stoisk promocyjnych.

Oferta kulinarna
Hotel proponuje oryginalne, urozmaicone menu, mogące zaspokoić każdy apetyt. Lista dań może zostać ułożona indywidualnie, w zależności od życzeń i sugestii organizatora. Wybór menu obejmuje tradycyjną kuchnię domową i regionalną, a także dania wykwintnej kuchni z różnych stron świata. Do dyspozycji oddano klimatyzowane, interesująco zaaranżowane restauracje i sale bankietowe: Morskie Oko, Strefa Kuchnie Świata, Lobby Bar, Klub Venecja. Każde z tych miejsc swą wielkością i wystrojem łatwo dostosowuje się do charakteru imprezy.

Hotel Nadmorski w Gdyni wszystkim zmotoryzowanym gościom proponuje pozostawienie pojazdów w monitorowanym garażu podziemnym.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.