Hotel Narvil Serock

Pobyty w hotelu Narvil w Serocku

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Narvil Conference & Spa znajduje się w okolicach Warszawy, nad rzeką Narew. To znakomite miejsce na aktywny wypoczynek i relaks w gronie rodzinnym, a także organizację spotkań biznesowych, szkoleń czy konferencji.

Czterogwiazdkowy hotel posiada w swojej ofercie 332 pokoje dwuosobowe, nowoczesną restaurację, bary, Centrum SPA oraz klub nocny, dyskotekę, kręgielnię, basen, squash i miejsca zabaw dla dzieci. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory LCD, bezprzewodowe łącze internetowe, mini bar i telefon.
Obiekt oferuje również piętrowy parking na 350 samochodów, korty tenisowe i miejsca piknikowe.

Hotel Narvil dysponuje 32 salami konferencyjnymi wyposażonymi w nowoczesny sprzęt AV. Największa sala - licząca blisko 1650 m2 - w układzie bankietowym może pomieścić ok. 1000 osób. To miejsce idealnie sprawdza się podczas organizacji niestandardowych eventów, targów lub konferencji. Sala wyposażona jest w szereg rozwiązań multimedialnych. W Hotelu Narvil zastosowano nowoczesne technologie: szybkie łącza internetowe, systemy interaktywnych urządzeń pozwalających na przeprowadzanie video-konferencji, projektory multimedialne w jakości HD, i wiele innych udogodnień do przeprowadzania imprez i wydarzeń artystycznych.

Hotel Narvil Conference & Spa szyczyci się nowoczesną restauracją "Aruana", w której na gości czekają wyszukane potrawy i ekskluzywne wina.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.