Hotel Nowy Dwór Świlcza

Pobyty w hotelu Nowy Dwór w Świlczy

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Wellness & SPA Nowy Dwór znajduje się na pograniczu Rzeszowa i Świlczy, przy międzynarodowej trasie E40, zaledwie 10 km od lotniska Rzeszów - Jasionka. Komfortowe wnętrza hotelu zadowolą nawet najbardziej wymagających gości, a jego atrakcyjna lokalizacja tworzą doskonałe warunki do pracy, spotkań i wypoczynku.

Do dyspozycji gości hotel oddaje 150 miejsc noclegowych w 83 pokojach 1 i 2 - osobowych oraz 4 apartamentach zapewniających idealne warunki do odpoczynku. Pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem lub wannę z hydromasażem, telewizję satelitarną, telefon, mini bar, przewodowy oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hotel udostępnia także skrytki depozytowe w recepcji oraz usługi swojej pralni.

Restauracja Hotelu Nowy Dwór w Świlczy przyciąga bogatym menu oferującym tradycyjne i wyszukane potrawy kuchni polskiej oraz europejskiej. Profesjonalna obsługa czyni to miejsce idealnym zarówno na prywatne, jak i służbowe spotkania. W lokalu organizowane są również bankiety i przyjęcia. Na terenie obiektu znajduje się kawiarnia, w której serwowane są drinki i kawa. Goście mają także do dyspozycji sprzęt do grillowania.

Klub Nocny w Hotelu Nowy Dwór to doskonałe miejsce na miłe spędzenie wieczoru. To także jedyne zamknięte miejsce na terenie obiektu, w którym dozwolone jest palenie tytoniu.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.