Hotel Ognisty Ptak Węgorzewo

Pobyty w hotelu Ognisty Ptak w Węgorzewie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Ognisty Ptak położony jest na Mazurach, w malowniczej miejscowości Ogonki (oddalonej od Węgorzewa o 6 km) bezpośrednio nad jeziorem Święcajty, będącym częścią jeziora Mamry. Dogodny dojazd, piękne otoczenie wód i lasów Pojezierza Mazurskiego stwarzają znakomite warunki do wypoczynku rodzinnego, jak również do organizacji pobytów konferencyjno-integracyjnych i innych spotkań biznesowych.

Do dyspozycji gości przez cały rok udostępniamy 100 miejsc noclegowych. Pokoje 2,3,4-osobowe umieszczone są na pierwszym i drugim piętrze głównego budynku, który połączony jest z recepcją, restauracją, salami konferencyjnymi, basenem oraz Instytutem Wellness & SPA. Hotel Ognisty Ptak oferuje swoim Gościom 10 komfortowych pokoi znajdujących się w budynku głównym oraz 15 przestronnych, indywidualnie zaprojektowanych, całorocznych bungalowów.

Unikalny klimat Wielkich Jezior Mazurskich połączony z komfortem stylowych wnętrz czyni to miejsce niezwykle atrakcyjnym i oryginalnym. Hotel oferuje gościom kompleksową obsługę konferencji, szkoleń (4 sale konferencyjne), imprez integracyjnych oraz przyjęć okolicznościowych (restauracja, tawerna) oraz zaplecze hotelowe (około 100 miejsc).

Hotel Ognisty Ptak serdecznie zaprasza do swojej restauracji urządzonej w stylu klasycznej elegancji, gdzie podawane są wyśmienite dania kuchni regionalnej, polskiej i europejskiej. Dobrze doświetlone wnętrza, wytworne meble, wysokiej klasy zastawa stołowa czynią to miejsce idealnym na biznesowy lunch czy kolacje jak również na mniej oficjalne spotkanie w gronie przyjaciół. Z okien restauracji rozciąga się malowniczy widok na jezioro Święcajty, co stanowi dodatkową atrakcję podczas rodzinnych obiadów lub romantycznych kolacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również kryty basen z hydromasażem i przeciwprądem, jacuzzi, saunę (nieodpłatnie dla gości hotelowych), trzy gabinety kosmetyczne i dwa gabinety masażu.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.