Hotel Opera Antiaging & SPA 3* Sopot

Pobyty w hotelu Opera Antiaging w Sopocie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Opera Antiaging & SPA 3* Sopot jest położony blisko centrum miasta (500 m). Usytuowanie hotelu w zaciszu porośniętej wiekowymi drzewami doliny, w sąsiedztwie Opery Leśnej czyni hotel atrakcyjnym miejscem noclegu. Architektura budynku nawiązuje do funkcjonującej w tym miejscu w latach trzydziestych modnej restauracji goszczącej gwiazdy przedwojennych festiwali wagnerowskich.

Bezpłatny, strzeżony parking, Restauracja Opera Pub Lord Jim w angielskim stylu ze stołami bilardowymi.Gabinety odnowy biologicznej oraz kosmetyczne.
Kameralna sala, w której można urządzić zarówno konferencję, spotkanie biznesowe, bankiet jak i koncert lub recital. Wyposażona jest w profesjonalne urządzenia audio-wizualne.Posiada miejsca siedzące dla 45 osób w układzie kinowym i dla 25 osób przy stołach.Sala zajmuje powierzchnię 53 m2, istnieje możliwość podziału na 2 odrębne sale.
Współczesna medycyna estetyczna i kosmetyka sprawiają, że istnieją realne możliwości wstrzymania, a nawet cofnięcia procesów starzenia się organizmu. W naszej ofercie znajduje się wiele zabiegów bazujących na najnowocześniejszych technologiach i wielofunkcyjnych urządzeniach. Oferujemy całą gamę zabiegów począwszy od masaży klasycznych do masaży gorącymi kamieniami czy stemplami, zabiegi odchudzające i na cellulit, terapie antiaging oraz zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało w oparciu o znane firmy kosmetyczne.
W naszej ofercie proponujemy: zabiegi na twarz szyję i dekolt, zabiegi na ciało, zabiegi oczyszczające, zabiegi odchudzające i antycelullitowe, zabiegi błotne, algowe i czekoladowe, hydromasaże, masaże, sauny, kapsułę SPA-JET, kąpiele aromaterapeutyczne.

Nawiązując do nazwy Hotelu każdy z pokoi nazwany jest imieniem bohaterów najsłynniejszych oper - Tosca, Faust, Otello, Figaro czy Carmen.Prawdziwą ozdobą pokoi hotelowych są meble nawiązujące do stylu angielskiego z początku XX wieku, projektowane na specjalne zamówienie Hotelu Opera.Wszystkie pokoje wyposażone są w :mini barek, tv sat, telefon, sejf, prysznic lub wannę.Bezpłatny dostęp do internetu we wszystkich pokojach.

Restauracja posiada 2 sale - Aria i Sonata - każda o odmiennym wystroju i charakterze.Szef Kuchni serwuje dania kuchni polskiej, inspirowane kuchnią śródziemnomorską. Specjalnością restauracji są ryby z dodatkiem runa leśnego.Pub Lord Jim to wytworne miejsce z wygodnymi kanapami w stylu angielskim, gdzie przy muzyce jazzowej (również na żywo) można rozegrać partię bilarda, skosztować tradycyjnych, a także autorskich drinków oraz lekkich dań klubowych. Internet bezprzewodowy jest dostępny w całym hotelu i jest bezpłatny. Bezpłatny ogólnodostępny parking jest dostępny na miejscu. Zwierzęta są akceptowane. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.