Hotel Orbis Halny 3* Cieszyn

Pobyty w hotelu Halny w Cieszynie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Orbis Halny 3* leży u podnóża malowniczych Beskidów, niedaleko największego przejścia granicznego z Republiką Czeską i międzynarodowej trasy łączącej północ z południem Europy. Jednocześnie położony jest w spokojnej i zielonej okolicy Cieszyna - urokliwego miasteczka znanego z licznych zabytków i romantycznych zaułków.
Hotel Orbis Halny jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie wojaży po miastach południowej Polski takich jak Kraków, Oświęcim, Pszczyna, Wadowice czy Częstochowa. To także idealna baza na relaks podczas wędrówek po beskidzkich szlakach i szusowania na nartach.

Do dyspozycji gości:
Hotel Orbis Halny ma do zaoferowania swoim gościom bogaty pakiet zabiegów SPA. Centrum SPA poleca unikalne zabiegi na twarz, pielęgnację ciała, dalekowschodnie masaże oraz innowacyjny system modelujący sylwetkę. Wyposażone jest również w najnowocześniejszy sprzęt do światłoterapii i elektroterapii. osobom, które pragną sie zrelaksować, poprawić samopoczucie i wzmocnic swoja odporność polecamy pobyt w saunie i hydromasaż. Efekt wizyty w naszym Centrum SPA to odnowa dla ducha i ciała.

Hotel:
Hotel Orbis Halny dysponuje 76 wygodnymi pokojami jedno- i dwuosobowymi, hotel posiada również pokoje rodzinne, 2 ekskluzywne apartamenty, słoneczną klimatyzowaną restaurację z wyjściem do hotelowego ogrodu, Aperitiff Bar, Centrum SPA oraz parking strzeżony.

Pokoje:
76 wygodnych pokoi jedno- i dwuosobowych, pokoje rodzinne, 2 eksluzywne apartamenty

Wyżywienie:
Przytulna i słoneczna restauracja zachęca do odkrywania wykwintnych i smacznych potraw z różnych regionów Polski i Świata.

Informacje dodatkowe:
Goście Hotelu Orbis Halny mogą cieszyć sie polską gościnnością i przytulną atmosferą.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.