Hotel Panorama Morska Jarosławiec

Pobyty w hotelu Panorama Morska w Jarosławcu

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Health Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu zaprasza na wypoczynek, leczenie oraz rehabilitację wszystkich klientów ceniących wysoką jakość usług i komfort wypoczynku. To idealne kiejsce na wypoczynek dla matek z małymi dziećmi, rodzin z dziećmi, emerytów, rencistów, osób niepełnosprawnych oraz tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas nad morzem. To również miejsce, w którym można zorganizować oraz profesjonalnie przeprowadzić szkolenia i konferencje.

Panorama Morska oferuje wstęp do Aquaparku – kompleksu wewnętrznych i zewnętrznych basenów z podgrzewaną wodą i leżakami (bezpłatne dla gości resortu). Aquapark oddalony jest od morza o 350 m.
Baseny z podgrzewaną wodą to jedna z wielu atrakcji dla kuracjuszy i wczasowiczów wypoczywających w Jarosławcu i okolicznych miejscowościach. Warto zaznaczyć, że niema w Polsce aquaparków tej wielkości i wykonanych w tak wysokiej technologii niecek basenowych ze stali nierdzewnej. Dodatkową atrakcją Parku Wodnego jest sztuczna grota z wodospadami.

O dobre samopoczucie, relaks i urodę można zadbać w nowoczesnym spa & wellness, które proponuje szeroką gamę zabiegów odmładzających skórę, poprawiających samopoczucie, upiększających oraz relaksacyjnych. Przeprowadzane są one na sprawdzonych i bezpiecznych kosmetykach, w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne. W Spa goście mogą także skorzystać z usług fryzjerskich.

Panaorama Morska posiada ponad 400 nowoczesnych pokoi z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji gości przygotowano:
-234 pokoi komfortowo wyposażonych w budynkach Panorama A,B,C,E,
-160 pokoi w domkach,
-apartamenty.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.