Hotel Panorama Mszczonów

Pobyty w hotelu Panorama w Mszczonowie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Wielu organizatorom konferencji czy imprez dobrze znany jest Hotel Panorama w Mszczonowie, znajdujący się w bliskim sąsiedztwie Warszawy (45 km). Przez 10 lat istnienia zorganizowano tu tysiące konferencji i imprez. Dzięki temu personel zyskał potrzebne doświadczenie organizacyjne do zapewnienia Państwu obsługi na bardzo wysokim poziomie. Hotel Panorama to profesjonalne centrum konferencyjne nastawione niemal w 100 procentach na obsługę grup biznesowych

Analizując rynek, a przede wszystkim potrzeby Klientów, Panorama przeszła totalną metamorfozę – nie można nazwać tego przebudową, rozbudową, remontem – ten obiekt nie przypomina hotelu znanego Klientom sprzed choćby dwóch lat. Zmieniło się wszystko.

Hotel ma nową bryłę, nowe przestronne hole, dwie nowe restauracje, nowe pokoje i apartamenty. Do dwóch istniejących sal konferencyjnych dobudowano osiem nowych (trzy mniejsze i pięć dużych), z możliwością łączenia systemem ścian przesuwnych. Łączna powierzchnia konferencyjna w hotelu to 1000 mkw. W efekcie można tu zorganizować imprezę lub konferencję nawet dla 500 osób. Imponujący wygląd i funkcjonalność oraz troska o najdrobniejsze szczegóły to główne atuty obecnego Centrum Konferencyjnego.

Hotel Panorama to jednak nie tylko centrum konferencyjne, miejsca noclegowe, ale także Chaty Góralskie oraz posiadłość w Zbiroży z terenem piknikowym i ośrodkiem teambuildingowym Teamstrefa. Jest to miejsce, w którym można zorganizować zarówno profesjonalne szkolenie outdoor, jak i imprezy o charakterze rekreacyjnym, eventowym, zapewniając przy tym pełną usługę cateringową i hotelową.

Obiekt jest gotowy na przyjęcie nawet najbardziej wymagających Klientów. Oprócz profesjonalnego miejsca zapewnia wysoko wykwalifikowaną obsługę. Panorama oferuje wszystko, co jest związane z organizacją imprez – od początku do końca.

Zachęcamy i serdecznie zapraszamy do organizacji szkoleń, konferencji i innych imprez w zupełnie nowym obiekcie, jakim obecnie jest Hotel Panorama w Mszczonowie.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.