Hotel Paradiso 3* Suchedniów

Pobyty w hotelu Paradiso w Suchedniowie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Paradiso usytuowany jest pośród malowniczych krajobrazów Gór Świętokrzyskich oraz pięknych lasów parku krajobrazowego. Hotel położony jest w zacisznym i spokojnym miejscu, na granicy Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku Krajobrazowego w pobliżu Góry Baranowskiej oraz zalewu Rejów, z daleka od miejskiego gwaru.

Do dyspozycji Gości jest 110 pokoi z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

Wszystkie klasycznie urządzone pokoje w hotelu Paradiso wyposażone są w szafę, telewizor oraz telefon. W łazience znajduje się prysznic.

Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest ogród ze stawem, a także plac zabaw dla dzieci.
Hotel oferuje także sale bilardową, 2 sale konferencyjne wyposażone w sprzęt multimedialny, salę bankietową i taras (z radiowym bezprzewodowym łączem internetowym - Wi-Fi), drinkbar, restaurację oraz parking.

Restauracja serwuje specjały kuchni polskiej i kuchni europejskich. Obiekt dysponuje również chatą grillową, w której spróbować można regionalnych specjałów. Hotelowy bar zaprasza na rozmaite napoje alkoholowe i bezalkoholowe, którymi latem można się delektować na świeżym powietrzu.

Hotel Paradiso usytuowany jest 4,3 km od dworca kolejowego w Suchedniowie. Od Skarżyska-Kamiennej dzieli obiekt 6,5 km.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.