Hotel Poniwiec Spa and Ski 4* Ustroń

Pobyty w hotelu Poniwiec w Ustroniu

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Poniwiec Spa and Ski otoczony jest malowniczym krajobrazem górskim i przepięknymi lasami liściasto - iglastymi. Do ośrodka prowadzi droga, biegnąca wzdłuż szumiącego potoku. Hotel Poniwiec Spa and Ski zaprasza wszystkich spragnionych ciszy, świeżego powietrza, relaksu w kameralnej atmosferze, a także aktywnego odpoczynku w ekologicznie czystej okolicy.

Hotel Poniwiec Spa and Ski oferuje bogate zaplecze sportowe: kort tenisowy, stół do tenisa, boisko do siatkówki, boisko do koszykówki, wypożyczalnie rowerów, wypożyczalnię sprzętu zimowego. Dodatkowo hotel posiada wyciąg narciarski wraz naśnieżanym i oświetlonym stokiem (trasa czerwona o dł 900 m i szer. 80 m), na który wychodzi się wprost z tarasu widokowego restauracji.

Hotel pełni przede wszystkim pełni funkcję SPA, gdzie można poddać się wielu przyjemnym i co najważniejsze poprawiającym urodę zabiegom kosmetycznym. Do najciekawszych z nich zalicza się koloroterapię jacuzzi (kolorowe bąbelki), winoterapię czyli zabiegi z wykorzystaniem czerwonego wina z degustacją włącznie, piling cukrowy. Poza tym goście mogą skorzystać z usług masażystów, wypoczywać w saunie i relaksować w trzech dostępnych gabinetach kosmetycznych. Dla podtrzymania efektów terapii można zaopatrzyć się na miejscu w dobrej jakości kosmetyki Poniwiec Spa and Ski.

Hotel Poniwiec Spa and Ski w Ustroniu to wysokiej klasy obiekt położony u podnóża Małej Czantorii. Oferuje szeroką gamę profesjonalnych zabiegów kosmetycznych oraz kompleksową odnowę biologiczną w atrakcyjnych cenach.

Hotel Poniwiec Spa and Ski dysponujemy 38 komfortowymi miejscami noclegowymi w pokojach i apartamentach. Do dyspozycji gości 4 apartamenty dwuosobowe, w tym jeden przystosowany dla osób niepełnosprawnych, 5 pokoi dwuosobowych, 2 pokoje czteroosobowe, 2 domki sześcioosobowe.

Po dniach wypełnionych górskimi wędrówkami albo zabiegami, goście zaspokoją głód smacznymi daniami kuchni regionalnej serwowanymi w hotelowej restauracji. Podawane porcje są duże i syte. Dobrą opinią cieszą się potrawy z ryb. Podczas posiłku wczasowicze dodatkowo delektują się krajobrazami jakie roztaczają się z okien restauracji.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.