Hotel Poziom 511 Ogrodzieniec

Pobyty w hotelu Poziom 511 w Ogrodzieńcu

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Poziom 511 Design Hotel & Spa znajduje się w spokojnej okolicy, zaledwie 6 km od Zawiercia. Hotel oferuje nowocześnie urządzone wnętrza, przestronne pokoje wyposażone w telewizor LCD z bezpłatnym dostępem do kanału filmowego, klimatyzację i minibar. Z pokoi roztacza się widok na ogród lub Jurę Krakowsko-Częstochowską.

Goście mogą zrelaksować się w centrum spa, które dysponuje sauną oraz łaźnią parową i oferuje szeroki wybór zabiegów kosmetycznych oraz masaży. W hotelu znajduje się także kryty basen i elegancka restauracja, w której serwowane są potrawy kuchni polskiej i europejskiej. Drinka można wypić w jednym z 2 nowoczesnych barów, a filiżankę kawy - w przytulnej kawiarni. Do dyspozycji gości oddano również sprzęt do grillowania.

Poziom 511 Design Hotel & Spa usytuowany jest nieopodal tras rowerowych i szlaków turystycznych. Zapewnia on wiele nowoczesnych udogodnień w spokojnej okolicy. Na miejscu znajduje się bezpłatny parking.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.