Hotel Remes Opalenica

Pobyty w hotelu Remes w Opalenicy

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Remes Sport & Spa to wyjątkowe miejsce zlokalizowane w urokliwej Opalenicy pod Poznaniem. Ten z pozoru niewielki obiekt zaprasza do nowoczesnego centrum SPA & wellness, profesjonalnego centrum konferencyjnego, do znakomitej restauracji oraz na basen.

Hotel położony jest w centrum Wielkopolski, zaledwie 30 km od Poznania, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2, ułatwiającej szybki dojazd zarówno ze stolicy województwa wielkopolskiego, Warszawy i Berlina. Dodatkowym atutem hotelu jest bliskość międzynarodowego Portu Lotniczego Ławica.

Wszystkie pokoje standard, superior i apartamenty w Hotelu Remes utrzymane są w nowoczesnej stylistyce. We wszystkich pokojach goście mają bezpłatny dostęp do internetu.

Ze względu na dogodne położenie Hotel Remes to wyjątkowe centrum konferencyjne z siedmioma salami konferencyjnymi, przygotowanymi z myślą o szkoleniach, prelekcjach, spotkaniach biznesowych i wykładach. Wyposażenie sal zapewni najwyższą jakość prowadzenia każdego spotkania. W pomieszczeniach znajdują się wysokiej jakości nagłośnienie oraz projektory multimedialne. Uczestnicy konferencji mają możliwość korzystania z bezprzewodowego dostępu do internetu. Dzięki systemowi przesuwanych ścian istnieje możliwość połączenia sal i organizacji spotkań na 400 osób.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.