Hotel SPA Afrodyta 3* Ośno Lubuskie

Pobyty w hotelu Afrodyta w Ośnie Lubuskim

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel położony jest w miejscowości Ośno Lubuskie, 14 km od stacji kolejowej. Ze stacji kolejowej Rzepin można dojechać taxi lub zamówionym transportem z ośrodka. Ośno Lubuskie leżące na Pojezierzu Lubuskim, wyróżnia się czystym powietrzem, piękną przyrodą, spokojem i doskonałymi warunkami do wypoczynku. Wokół są piękne jeziora, lasy a samo miasteczko, otoczone średniowiecznymi murami obronnymi, jest malowniczym miejscem, gdzie można spędzić wspaniałe wakacje.

W centrum SPA & Wellness na gości czekają nowoczesne gabinety odnowy biologicznej, pięknie oświetlony basen, sauny kwiatowa i fińska oraz nowoczesne urządzenia spa, które zapewnią wspaniały wypoczynek, odprężenie i odmłodzenie. SPA oferuje zabiegi regeneracyjne twarzy i ciała, zajęcia ruchowe, masaże.
Piękny wygląd zapewni gościom renomowany salon fryzjerski, gdzie można uzyskać wspaniałą fryzurę oraz pielęgnację i regenerację włosów. W niedalekiej odległości od hotelu goście mogą zobaczyć takie atrakcje jak Zoo safari w Świerkocimiu oraz Park dinozaurów w Nowinach Wielkich (ok. 50 km od hotelu). Do dyspozycji jest własny parking dla Gości wliczony w cenę.

Hotel mieści się w 3 budynkach. Są to 2 obiekty hotelowe oraz kompleks SPA otoczone wspaniałym ogrodem. Goście będą tu wypoczywać we wspaniałej rodzinnej atmosferze.

Hotel Afrodyta oferuje komfortowe pokoje z nowoczesnym i eleganckim wyposażeniem. Goście mają do wyboru 22 pokoje standardowe, 7 pokoi komfortowych, 2 pokoje komfort plus oraz 2 apartamenty. Pokoje wyposażone są w łazienkę, telefon, telewizor, TV sat, dostęp do internetu, zwierzęta są akceptowane.

W eleganckiej restauracji goście będą mogli skosztować niezwykle smacznych potraw kuchni włoskiej, greckiej, polskiej i francuskiej. Na gości czekają tu wędliny produkowane według starych receptur, ryby z hotelowego stawu, domowe przetwory, oraz pieczywo wypiekane w hotelowej piekarni. Owoce i warzywa pochodzą z ekologicznych upraw. Dostępne są także posiłki dietetyczne.

Proponujemy pobyty w spa osobom, które ze względu na aktywność zawodową chcą w ciągu dwóch dni zregenerować siły organizmu oraz zyskać energię, która wystarczy im na cały nadchodzący tydzień wytężonej pracy. W zależności od indywidualnych upodobań można wybrać hotel spa w górach, nad morzem, nad jeziorem lub w mieście. W każdym znajdziemy spokój i wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie doradzą, pomogą dobrać odpowiednie zabiegi.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.