Hotel SPA Afrodyta 4* Radziejowice

Pobyty w hotelu Afrodyta w Radziejowicach

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Afrodyta 4* Business & SPA położony jest niespełna 40 km od Warszawy, w pobliżu rezerwatu przyrody Dąbrowa Radziejowska. Bliskość zbiornika wodnego Hamernia, specyficzny mikroklimat i otaczający starodrzew stały się naturalnym przyczynkiem do powstania w tym miejscu hotelu z szeroko rozwiniętym SPA. Oprócz klientów indywidualnych hotel przygotowany jest w pełni na przyjmowanie gości biznesowych. Miłym zaskoczeniem może być atmosfera obiektu – domowa, kameralna, przytulna

Biznes: Komfortowe i przestronne pokoje oraz profesjonalne centrum konferencyjne czynią to miejsce idealnym do połączenia wypoczynku z biznesem. To właśnie dla gości biznesowych przeznaczono cztery wielofunkcyjne klimatyzowane sale szkoleniowe oraz dodatkowo jedną (o pow. 400 mkw.), którą na potrzeby gości można dzielić na trzy mniejsze. Oferta obejmuje pełne i nowoczesne wyposażenie, niezbędne do przeprowadzenia konferencji, szkoleń i prelekcji.

SPA & Wellness: Zapewne wszyscy goście z chęcią odwiedzą dwupoziomowy kompleks SPA o powierzchni 700 mkw., składający się m.in. z sauny fińskiej, sauny cyrkoniowej, jacuzzi i strefy relaksu. Na gości czeka 15 gabinetów odnowy biologicznej, grota solna i profesjonalnie wyposażona siłownia. Oferowana jest szeroka gama zabiegów pielęgnacyjnych: Thalgo i Ella Bache na twarz i ciało, okłady i kąpiele borowinowe, zabiegi z zakresu elektroterapii, krioterapii, magnetoterapii, laseroterapii i fototerapii, a także szczególna propozycja – masaże autorskie i terapia ajurwedyjska, które podchodzą holistycznie do człowieka i dotyczą każdego aspektu życia. SPA wzbogaci się jeszcze o basen z biczami wodnymi, gejzerami czy przeciwprądami oraz o saunę parową i lakonium.

Restauracja: Szef poleca dania inspirowane kuchnią polską z użyciem ziół pochodzących z własnego ogródka. W menu uwzględniono także diety oraz posiłki wegetariańskie. Wieczory goście mogą spędzić przy bilardzie w Night Clubie.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.