Hotel SPA & SKI Albatros Jarosławiec

Pobyty w hotelu Albatros w Jarosławcu

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Albatros SPA & SKI w Jarosławcu zapewnia swoim Gościom błogi relaks, możliwość aktywnego wypoczynku oraz obsługę na wysokim poziomie. Kompleks hotelowy obejmuje 300 miejsc w 128 komfortowych pokojach oraz w rodzinnych apartamentach

Albatros SPA & SKI specjalizuje się w organizacji konferencji, efektywnych szkoleń i udanych wyjazdów integracyjnych. Jako jeden z niewielu hoteli oferuje aż 80 pokoi jednoosobowych!

Również jako obiekt z certyfikatem Hotel Przyjazny Rodzinie Albatros zaprasza do spędzenia wyjątkowych wakacji nad morzem. Rodzice odpoczywają podczas urlopu, a dzieci mają okazję wziąć udział w niebanalnych zajęciach pod opieką animatorów.

Spa &Wellness
Oaza spokoju, relaksu i wytchnienia osadzona w niezwykłym nadmorskim klimacie. Zabiegi wykonywane są w oparciu o profesjonalną linię kosmetyków firmy Dermika. Dopełnieniem zabiegów pielęgnacyjnych są kąpiele w saunie fińskiej i jacuzzi oraz szeroki wachlarz masaży.

Bogactwo oferty rekreacyjnej jest chlubą Albatrosa. Jedyny na polskim Wybrzeżu stok narciarski pod dachem to idealny wybór dla miłośników nart i snowboardu, którzy już wiosną tęsknią za szusowaniem na stokach. Do czynnego wypoczynku zachęcają również: dwa baseny letnie z podgrzewaną wodą, mini golf, siatkówka plażowa, rowery, jazda konna, tenis stołowy, piłkarzyki i bilard.

Jarosławiec, z uwagi na swój specyficzny mikroklimat obfitujący w dobroczynny jod oraz najwyższą klasę czystości wody, należy do ekologicznych perełek Polski.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.