Hotel Bartis 3* Bartoszyce

Pobyty w hotelu Bartis w Bartoszycach

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Hotel Bartis jest położony w samym środku "zielonych płuc" Warmii i Mazur nad rzeką Łyną. Hotel ma znakomitą lokalizację. Znajduje się w narożniku Rynku Starego Miasta.
Do dyspozycji gości:
W styczniu 2007 w Hotelu Bartis zostało uruchomione Centrum Rekreacyjne, tj. basen wraz z atrakcjami: brodzik dla dzieci, jacuzzi, sauną mokrą i suchą, przeciwprąd, kaskadę wodną, gejzer, masaże wodne. Prowadzimy zajęcia Aqua Aerobicu, a niebawem do programu włączymy naukę pływania.
Do dyspozycji Gości jest fitness club, salon masażu i gabinet odnowy biologicznej.
Doskonałym dodatkiem do spotkań służbowych, konferencji, szkoleń i nie tylko będą imprezy integracyjne, eventy, gry zespołowe i wiele innych atrakcji. Hotel Bartis proponuje całą gamę ekstremalnych przygód połączonych z rywalizacją grupową, które na pewno urozmaicą i umilą imprezy firmowe i grupowe.
Hotel:
Hotel Bartis dzięki swej secesyjnej architekturze i unikatowych wnętrzach, położony w pięknych okolicach jest doskonałym miejscem do wypoczynku, rekreacji, a także do organizacji wszelkiego rodzaju imprez i spotkań biznesowych.
Pokoje:
Hotel Bartis dysponuje 46 pokojami, w tym 6 pokoi jednoosobowych, 29 pokoi dwuosobowych oraz 11 apartamentów. Pokoje posiadają tv satelitarną, radio, telefon, internet.
Wyżywienie:
Jednym z atutów Hotelu Bartis jest znakomita kuchnia słynąca z obfitości i różnorodności potraw. W eleganckich secesyjnych wnętrzach mieści się restauracja kominkowa. Oryginalny wystrój, fachowa obsługa, wyśmienite potrawy tworzą miłą i niepowtarzalną atmosferę.Szczególnie polecamy: kuchnię polską, regionalną, międzynarodową, dania wegetariańskie i dania dla dzieci.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.