Hotel SPA Bazuny 3* Kościerzyna

Pobyty w hotelu Bazuny w Kościerzynie

Proponujemy pobyty w hotelach w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o promocje lub oferty last minute. Polecamy pakiety z zabiegami spa oraz oferty dla rodzin z dziećmi. Specjalne oferty dla firm, na organizację szkoleń, konferencji lub wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Zapytaj o ofertę na zamówienie dla Twojej firmy

Bazuny Hotel*** & SPA położony jest w jednym z najbardziej urokliwych miejsc w Polsce - w Kościerzynie na Kaszubach. W malowniczym otoczeniu przyrody znajduje się wygodny hotel, zjawiskowe SPA oraz nowoczesne centrum konferencyjne.

„Bazuny SPA Center” - to absolutna perła w ofercie hotelu. Szeroka oferta zabiegowa, wyjątkowa strefa wellness i profesjonalny zespół kosmetyczek i masażystów zapewni atmosferę sprzyjającą pełnemu wypoczynkowi.

Restauracja hotelowa zachwyca znakomitymi daniami kuchni regionalnej i międzynarodowej. W sezonie letnim zapraszamy także na taras z pięknym ogrodem i placem zabaw dla dzieci.

Bazuny Hotel*** & Spa to również profesjonalny partner w organizacji szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych. Do dyspozycji Gości oddajemy dwie w pełni klimatyzowane i kompleksowo wyposażone sale konferencyjne dla 60 osób (75 m²) i 40 osób (55 m²). Wieczorne atrakcje dostępne są w hotelowym klubie, gdzie na Gości czeka m.in. dwutorowa kręgielnia, parkiet do tańca i wyspowy bar. Pełna ofertę integracyjną zapewniają nasi profesjonalni partnerzy, organizujący animację grup zarówno w plenerze jak i na terenie hotelu.

Dopełnieniem oferty hotelu jest nowoczesne Kaszubskie Aquacentrum, znajdujące się w odległości 500 m od hotelu, a w nim m.in. 6 torów pływackich, zjeżdżalnie i szeroka oferta fitness.

Organizujemy konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm w hotelach SPA. Skontaktuj się z nami.